מסינון מועמדים ועד מערכת דוחות: אלה הפונקציות שאתם חייבים במערכת הגיוס שלכם

תכונות גיוס כוללות פונקציות מפתח למשאבי אנוש, כולל ניתוח וסינון קורות חיים, תזמון ראיונות, הערכת מועמדים, הקלת תקשורת, הנפקת דוחות וייעול הליכי קליטת עובדים כדי להעסיק את האדם הנכון לכל תפקיד.

באופן היסודי ביותר, תוכנת הגיוס מנהלת את הפונקציות הקשורות לרגיוס מועמדים מובילים למשרות השונות. מעסיקים יכולים להשתמש במערכת לאורך תהליך בחירת המועמדים. הדרישות הבסיסיות לגיוס כוללות פרסום משרות, תזמון ראיונות, הערכת מועמדים והשתלבותם בתפקיד ובארגון. כמה תכונות מתקדמות כוללות פיתוח של פורטל יישומים מותאם אישית ודיווח וניתוח מעמיקים.

גורמים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת פתרון גיוס

תכונות עיקריות

שימוש בתוכנת גיוס יעילה ומתקדמת טרם תחילת תהליך גיוס העובדים, יכולה לחסוך לכם זמן ומאמץ. בחירה בפלטפורמה הנכונה משפרת את תהליכי הגיוס ו"מלקטת" את המועמדים הטובים ביותר.

הפונקציות הסטנדרטיות של מערכת גיוס כוללות פרסום אוטומטי של משרות, ניתוח קורות חיים, זימון ראיונות, גיוס מועמדים ועוד. תכונות נוספות כוללות מערכת דוחות, גיוס עובדים בשיתוף פעולה ושילוב אוטומציות. תעדפו את בחירת המערכת הנכונה עבורכם בהתאם לפונקציות שהיא מציעה ועל סמך היעדים העסקיים שלכם.

שילוב

רוב הארגונים וסוכנויות הגיוס ממנפים פלטפורמות תקשורת פנימיות וחיצוניות. מערכת הגיוס צריכה להשתלב עם לוחות דרושים, אתרי מדיה חברתית, אפליקציות מובייל ועמוד הקריירה של החברה. תהליך זה צריך להתרחש בצורה חלקה עם מערכות קיימות למעבר חלק תוך הקלת שימוש וגמישות.

ידידותיות למשתמש

אתם לא רוצים לבזבז זמן בהבנת התכונות והפונקציות השונות כדי להשלים משימה. פתרון גיוס לא צריך לדרוש תקופת הכשרה נרחבת או ידע טכני.

תרצו להשקיע בפתרון שהוא אינטואיטיבי ופשוט. כלים רבים מציעים ניסיון חינם למשך זמן מסוים כדי לנסות וללמוד את התכונות של המערכת לפני שתבצעו רכישה.

לקבלת דמו למערכת הגיוס של חברת נילוסופט, לחצו כאן.

תמיכה

ייתכן שלאורך השימוש במערכת תתקלו בבעיה ותזדקקו לצוות תמיכה שיענה על שאלות במהירות. כל עיכוב בתהליך הגיוס שלכם יכול להגדיל את זמן ההעסקה ולהפוך למכשול להגשמת היעדים שלכם במגבלות זמן ספציפיות. בין אם מתחילים בתוכנית הכשרת עובדים או פתרון בעיות, וודאו שספק המערכת ערוך לתת תמיכה טכנית מהירה כדי לפתור בעיות במהירות וביעילות.

סוג מערכת

אתם זקוקים לשרתים, רישיונות תוכנה, אינטגרציה ותמיכה ב-IT כדי לנהל את המערכת. עם זאת, אתם יכולים לחסוך כסף על תחזוקת תשתית ותמיכה במערכות מבוססות ענן. מגייסים יכולים לגשת לפתרון באמצעות טלפון, טאבלט או מחשב נייד תוך כדי תנועה. שקלו את היתרונות של כל סוג תוכנת ניהול משאבי אנוש וגיוס עובדים ובחרו אחת שמתאימה לדרישות שלכם.

פונקציות מובילות לתוכנת גיוס

להלן רשימה של תכונות ופונקציות של מערכות גיוס מובילות. שקלו את הצרכים של הארגון ואת הכלים שישפרו את תהליכי הגיוס שלכם.

באמצעות הפונקציות הבאות תוכלו לנהל תהליכי גיוס יעילים ואיכותיים יותר:

1.מעקב אחר מועמדים

המאפיין העיקרי של הגיוס הוא לאחד מידע על המועמדים כמו פרטים אישיים ומקצועיים, לארגן מועמדים פוטנציאליים על סמך מערכי מיומנויות וחוויות, לעקוב אחר תקשורת ולסנן קורות חיים. מערכת גיוס מתקדמת מספקת מודיעין אוטומטי כדי לסנן את המועמדים המתאימים ביותר.

העריכו עובדים פוטנציאליים לאורך כל תהליך הגשת המועמדות, מפרסום המשרה ועד לבחירת המועמד המתאים. אחסנו וסננו קורות חיים באופן אוטומטי באמצעות פונקציה במערכת הגיוס. פונקציה זו תאפשר סינון מועמדים לפי מפרטי מעסיק, אוטומציה של תקשורת והעברת עדכונים חשובים.

2.הערכה של מועמדים

דרישה קריטית נוספת לגיוס היא הערכה של מועמדים. זהו את המועמדים הטובים ביותר באמצעות טפסי מיון ושאלות רלוונטיות. זה מאיץ את תהליך הראיון על ידי קבלת מידע משמעותי מראש.

ערכו בדיקות רקע כדי להעסיק אנשים עם היסטוריה נקייה ולהפחית את התחלופה. השתמשו בהערכות קוגניטיביות והתנהגותיות כדי לשפוט תכונות או מערכי מיומנויות המתאימות לתפקיד תוך חיזוי ביצועים עתידיים והסבירות לשימור העובד.

3.אתרי קריירה

צרו דף קריירה ממותג כדי לציין משרות פנויות נוכחיות והקלו על מועמדים להגיש מועמדות למשרות. נצלו תבניות הניתנות להתאמה אישית כדי ליצור ולעשות שימוש חוזר בתיאורי משרות.

השתמשו בצ'אט בוט כדי לאפשר למועמדים להירשם בפורטל, לשאול שאלות ספציפיות לתפקיד ולעקוב אחר יישומים קיימים. תוכנות מסוימות יאפשרו לכם גם לשלוח התראות אוטומטיות על הזדמנויות עבודה ואירועים רלוונטיים.

4.תקשורת

נהלו תקשורת עם המועמדים בצורה חלקה באמצעות ממשק אחד. שלחו התראות הקשורות לקריירה וספקו עדכוני סטטוס ראיונות עבור כל סבב. הבטיחו שקיפות לגבי עיכובים כדי לשמור על עניין המועמד.

הגדירו כללים כדי להפעיל מיילים עבור קריטריונים ספציפיים והשתמשו בהודעות טקסט כדי ליצור קשר עם מועמדים.

5.ניהול ראיון והצעות

תזמנו ראיונות וידאו בשידור חי או אסינכרוני באמצעות מודול ניהול הראיונות. זה מבטל בלבול בתזמון או קביעת פגישות כפולות ומאפשר למראיינים לבחור תאריכים ושעות ראיונות על בסיס זמינות.

6.ניהול שוטף של התהליך

שלחו תזכורות אוטומטיות לעובדים חדשים למילוי טפסים מקוונים, כולל תאימות, הסכם סודיות ועוד. השתמשו בפורטל כניסה כדי להשלים תיעוד ומשימות אחרות תוך אספקת חוויה חלקה. צרו תהליכי גיוס חדשים שלב אחר שלב, לוחות מחוונים אינטואיטיביים וטפסים מובנים.

7.תכונות פלטפורמה

ערכו ראיונות וידאו באמצעות מכשירים ניידים כדי לחסוך בזמן ומשאבים עבורכם ועבור המועמדים, למנוע עיכובים ולהפחית קונפליקטים בתזמון. עקבו אחר מדדי גיוס מרכזיים, אמדו ביצועים וקבלו תובנות חשובות לגבי תהליך הגיוס באמצעות לוחות מחוונים לגיוס עובדים.

צרו דוחות חזקים המתארים מגמות מועמדים, מדדי KPI ועוד עם מערכת דוחות מותאמת אישית. השתמשו בתבניות זרימת עבודה כדי ליצור כללי זרימת עבודה מותאמים אישית עבור פעולות ממוקדות.

ייצאו מידע מועמדים למערכות אחרות כמו ERP, BI, HRIS ועוד. צרו סקרי חווית מועמדים הניתנים להתאמה אישית כדי לאסוף משוב. צרו שדות מותאמים אישית עם תפריטים נפתחים, תאריכים, טקסט, מספרים ועוד כדי לצבור נתוני עובדים.

8.מיקור מועמדים

מאפיין נוסף של גיוס עובדים הוא איתור מועמדים הכולל זיהוי, מחקר ויצירת קשרים עם מועמדים רלוונטיים. השתמשו באלגוריתמי התאמת מועמדים מבוססי AI כדי למצוא מועמדים מתאימים למשרה פתוחה. נתחו קורות חיים עבור דרישות משרה, מערכי מיומנויות, רמות ניסיון ועוד. הפכו פרסומי דרושים לאוטומטיים בקלות ובמהירות כדי לחסוך זמן ומאמץ.

צרו דיוור אוטומטי ושוטף כדי לטפח מועמדים פוטנציאליים, לקבל פידבקים, למדוד מדדי KPI ולנתח תוצאות. צרו טפסי אינטרנט כדי להניע את פעולת המועמדים ולהאיץ את תהליך הגיוס. עקבו אחר ביצועי הקמפיין ואחר מדדי מעורבות.

לסיכום

תוכנת גיוס מייעלת את תהליך הגיוס באמצעות תקשורת אוטומטית, הערכת מועמדים וניהול איכותי של התהליך. מערכת גיוס מקיפה יכולה לחסוך זמן, כסף ועבודה כדי לעזור לארגונים וחברות השמה לנהל משרות פתוחות בצורה חלקה. אימוץ מערכת גיוס חכמה ועשירה בתכונות חיוניות יכול לשפר את תהליך הגיוס באופן משמעותי.

נילוספט מספקת מגוון מערכות גיוס חכמות לעסקים, ארגונים וחברות השמה. התקדמו למערכת החכמה שלנו ותיהנו מתהליכי גיוס מהירים, יעילים ואיכותיים יותר. לפרטים נוספים, צרו איתנו קשר.