מערכת ממשק ישיר לחברות השמה

Direct interface to placement agencies

ממשק ישיר לחברות השמה

נעזרים בחברות השמה על מנת לגייס לארגון שלכם?

אנו בחברת נילוסופט מפתחים פתרונות המייעלים את תהליכי הגיוס והופכים אותם לאוטומטים יותר!
כארגון שעובד עם מערכת הגיוס המתקדמת- Hunter EDGE והן נעזר בחברות השמה וכוח אדם על מנת לגייס עובדים, הינך יכול לפרסם משרות באופן ישיר דרך מערכת הגיוס לחברות השמה וכוח אדם.

הינך יכול לפרסם משרות לחברות ההשמה העובדות עם מערכת הגיוס – Hunter EDGE, וכן גם לחברות ההשמה שעדיין לא עובדות עם המערכת. חברות השמה שארגונך עובד איתן, אך הן אינן נעזרו עד כה במערכת הגיוס המתקדמת- Hunter EDGE של נילוסופט, מקבלות מערכת ממשק ישיר ללא עלות!

מה היא מערכת ממשק ישיר לחברות השמה ללא עלות? 

מערכת ממשק ישיר הינה כלי תקשורתי המאפשר חיבור ישיר בין חברת ההשמה לבין הארגון על מנת לאפשר פרסום משרות בלחיצת כפתור וניהול תהליכי הגיוס מול חברות ההשמה ללא צורך בשימוש במיילים, התכתבויות וכלים ידניים אחרים.

איך זה עובד?
  • אנו מאפשרים לארגונך לפרסם משרות לחברות ההשמה וכוח האדם העובדות עם מערכת הגיוס- Hunter EDGE.
  • חברות השמה שלא עובדות עד כה עם Niloosoft, מקבלות מערכת ללא עלות!
  • לאחר קבלת המשרה באמצעות הממשק ישיר, חברות ההשמה שולחות את המועמדים הרלוונטיים למערכת הגיוס של הארגון. בעת השליחה, חברת ההשמה מקבלת פידבק מיידי על המועמד- האם ניתן לשלוח אותו לארגונך, או האם לא ניתן והממשק חוסם את השליחה.
  • על פי אילו פרמטרים, הממשק החכם יודע להתריע בפניי חברת ההשמה האם השליחה אפשרית או תיחסם?
    מערכת הגיוס Hunter EDGE מבצעת זיהוי כפילויות ובודקת זמן חבות המוגדר לפי  הפרמטרים של החוזה של חברת ההשמה.
    במידה והמועמד נמצא כקיים במאגר במערכת הגיוס של הארגון, ונמצא תחת זמן חבות של חברת השמה אחרת, חברת ההשמה הבאה לא תצליח לשלוח. במידה והמועמד אינו מוכר ולא קיים במאגר של מערכת הגיוס של הארגון, הממשק יאפשר שליחה בטוחה לארגונך ויגדיר את חברת ההשמה כספק המוגדר על המועמד.
  • אופציה נוספת לבחירת הארגון, לאחר קבלת המועמד וניהולו בתהליך הגיוס – חברת ההשמה תקבל עדכונים אוטומטיים על התקדמות המועמד בשלבי הגיוס.
  • ומה היתרון הגדול? מדלגים על שלב קבלת קורות חיים ללא פרטים אישיים, ועובדים מול חברות ההשמה על מועמדים חשופים באופן מהיר, יעיל וטכנולוגי!
באמצעות מערכת ממשק ישיר לחברות השמה, ארגונך מייעל את ניהול תהליכי הגיוס מול חברות ההשמה ושומר אותן מעודכנות על המועמדים שלהן בצורה מהירה, חלקה וטכנולוגית, וכל זאת ממערכת הגיוס Hunter EDGE!
רוצה לקבל דמו בחינם ללא התחייבות?

הינך חברת השמה המגייסת לארגונים העובדים עם מערכת הגיוס- Hunter EDGE?

אנו מזמינים אותך לפתוח מערכת ממשק ישיר לחברות השמה ללא עלות –  לחץ כאן