7 יתרונות של חברות השמה לאקדמאים ובכירים

כולנו יודעים שהמטרה הבסיסית של חברות השמה היא לעזור למחפשי עבודה למצוא תפקידים חדשים תוך סיוע לחברות למצוא את האנשים המושלמים לתפקידים הפתוחים שלהם. למה לפנות לחברת השמה למציאת עובדים או לחילופין, לחיפוש משרה מתאימה? יש לכך כמה סיבות מעולות.

האם ידעתם ששיתוף פעולה עם מגייסים מומחים יכול להועיל מאוד לא רק להעסקת מנהלים אלא לארגון כולו? להלן 7 יתרונות בולטים לגיוס עובדים באמצעות חברות השמה לאקדמאים ובכירים.

יתרון מס' 1: גיוס עובדים מהיר יותר

שימוש בחברת השמה יקצר את הזמן שלוקח לאיוש המשרות הפתוחות שלכם. חברת השמה טובה יכולה למצוא מועמדים הרבה יותר מהר ממה שאתם יכולים למצוא כמנהלים בחברה.

עם מאגר מועמדים עצום במסד הנתונים של חברת ההשמה, רשת של קשרים למינוף וגישה למערכות מתקדמות שעוזרות למומחי הגיוס לאתר אנשים עם הכישורים המסויימים שאתם מחפשים, המגייסים המומחים בחברת ההשמה משתמשים בכלים טכנולוגיים חכמים ובבינה עסקית כדי למצוא את המועמדים האולטימטיביים ביעילות ובזמן קצר יחסית.

יתרה מכך, זה אומר שהמועמדים היחידים שחברת ההשמה שולחת לראיונות בחברה הם אלה שמתאימים לציפיות שלכם ולקריטריונים שאתם מציבים לכל משרה. כל זה עוזר לקצר את זמן העסקה שלכם וחוסך לכם זמן יקר ולא מעט טרחה.

יתרון מס' 2: מועמדים איכותיים

שימוש בחברת השמה מגדיל את יכולתכם להיפגש עם מועמדים איכותיים בעלי הכישורים והמומחיות הרלוונטיים במגזר שלכם. לחברת ההשמה יש גישה למאגר מועמדים גדול הכולל מועמדים שנבדקו מראש. המשמעות היא שתפגשו רק עם מועמדים שכבר הוערכו ועברו ראיונות בקפידה.

חברות השמה רבות מתמודדות עם מועמדים על בסיס יומיומי ולכן בעלות נסיון עשיר במיון, עריכת ראיונות וניתוח התאמתם של מועמדים לתפקידים במגוון תחומים ותפקידים. לעיתים חברת השמה יכולה גם לספק לעסקים וחברות שירותי ייעוץ ותמיכה בגיוס, מתן ייעוץ וסיוע של מומחה כדי להבטיח שתהליך הראיון שלכם יתנהל בצורה חלקה.

באמצעות שיטות עבודה קפדניות, לחברת השמה יש את היכולת להבין את הצרכים של כל מועמד לצד הבנת הדרישות של הארגון, על מנת ליצור התאמה מצוינת.

יתרון מס' 3: ידע בגיוס מומחה

ככל שהארגון שלכם גדל ומשתנה, ייתכן שהמגייסים הפנימיים שלכם יצטרכו לנהל ראיונות מורכבים עבור מגוון תפקידים שהם לא בהכרח מכירים.

חברות השמה לאקדמאים מחזיקות פעמים רבות, צוות המתמחה בגיוס המוקדש למגזר מסוים. כתוצאה מכך, לעתים קרובות תוכלו למצוא חברת השמה עם ידע ידע והבנה בתפקידים טכניים ובכישורים הדרושים למשרות.

בחברות השמה לאקדמאים ובכירים לעיתים קיימים צוותים של מגייסים המוקדשים למגוון של דיסציפלינות הנוגעות לתעשיות שונות. החל מתחום השיווק והפרסום ועד הייטק. עומק הידע והמומחיות של חברת ההשמה הופכים את איוש המשרות בארגון לפשוט יותר.

יתרון מס' 4: התמקדות בחוויית המועמד

חברות השמה איכותיות אשר עובדות עם מערכות ניהול גיוס מתקדמות, מאפשרות למועמדי ליהנות מתהליך יעיל, נעים וידידותי יותר. חוויית המועמד חשובה גם לארגן מכיוון שהיא מסייעת במיתוג מצוים של הארגון מול קהל העובדים הפוטנציאליים ומושכת יותר מועמדים מצוינים לתפקידים השונים.

יתרון מס' 5: הכרת השוק

דרך השיחות שלהם עם ארגונים ומועמדים כאחד, המגייסים הטובים ביותר צוברים לא מעט ידע על המגזר בו הם עובדים. לעתים קרובות הם מסוגלים לספק לכם תובנות חשובות ועצות חכמות – זהו חלק משמעותי מהעבודה שלהם.

כאשר אתם משתמשים בשירותיה של חברת השמה, אתם למעשה מקבלים גישה לידע שלהם על שיעורי השכר, מערכי מיומנויות זמינים, ציפיות לפיתוח קריירה, תמיכה בחוזים, מורכבות הגיוס הנוכחית, ואפילו מגמות שוק בתחום שלכם שאולי לא ידעתם עליהן.

יתרון מס' 6: טווח הגעה מורחב

לא כל המועמדים הטובים ביותר מחפשים עבודה חדשה באופן פעיל. חברות השמה מכנות את אותם מועמדים 'כשרונות פסיביים'.

קיימת אפשרות שמגייסים מיומנים בחברת השמה טובה יודעים מי הם אותם כשרונות שעשויים להתאים לתפקיד, איך ליצור איתם קשר, ויותר מכך, לדעת איך לתמרץ אותם לבצע מהלך. זהו ללא ספק יתרון נוסף לעבודה עם הברת השמה.

יתרון מס' 7: חיסכון כספי על גיוס וקליטת עובדים בארגון

גיוס עובדים מתאימים למשרות הפתוחות בארגון הוא לא עניין של מה בכך ועליו להיעשות בדיוק כדי ליצור התאמה אידיאלית בין מועמד למשרה ולארגון. גיוס עובדים שאינם מתאימים לארגון עשוי לעלות המון כסף ומשאבים לארגון. חלק מהמשאבים האלה מתבטאים בהכשרה של המועמד לתפקיד, משכורות, תנאים סוציאליים משאבים אשר מושקעים בתהליך הגיוס עצמו. לגיוס איכותי שנעשה באמצעות מומחים לגיוס, יש ערך כספי גבוה עבור הארגון. עובדים מתאימים שנקלטים לחברה משתלבים בה טוב יותר, ממלאים את תפקידם באופן מיטבי ונשארים לאורך זמן, מה שחוסך למעסיקים משאבים רבים כגון זמן, כסף וטרחה.

צריכים חברת השמה לגיוס עובדים? בחרו נכון

ישנן מספר חברות השמה לבכירים בשוק אך לא לכולן יש את הידע, הכישורים והכלים לנהל תהליכי גיוס איכותיים ויעילים שיניבו לכם את התוצאה הרצויה. הקפידו לבחור חברת השמה מומלצת עליה שמעתם מחברות ועסקים אחרים או שנעזרתם בה בעבר. לצד ההון האנושי המקצועי בחברת ההשמה, העדיפו חברת השמה שעושה שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים. 

מערכות גיוס עובדים הפכו את עולם הגיוס לפשוט, יעיל ואיכותי יותר הן עבור ארגונים והן עבור מועמדים. בחרו בחברת השמה המשתמשת במערכת גיוס עובדים מקצועית שתאפשר לנהל את תהליך הגיוס כולו  באופן אפקטיבי, תוך שיתוף כל הגורמים המעורבים בתהליך ועל ידי סינון ומיון של מועמדים למשרות, שמירה על קשר רציף עם המועמדים והפניית מועמדים מתאימים לראיונות.

מערכות לניהול תהליכי הגיוס של חברת נילוסופט כבר מסייעות לחברות השמה וארגונים רבים ברחבי הארץ. אל תישארו מאחור. לפרטים נוספים על המערכות שלנו, לחצו כאן.