כך מיתוג אישי בלינקדאין יכול להזניק את הקריירה שלכם

שימוש בלינקדאין לבניית המותג האישי שלכם יכול להיות כלי רב עוצמה לביסוס עצמכם כמקצוענים בתחומכם ולמשוך לקוחות חדשים. במדריך זה, נסקור מדוע חשוב להשתמש בלינקדאין למיתוג אישי, כיצד תוכלו להגביר את המוניטין שלכם בפלטפורמה ונוסיף מספר אסטרטגיות ליצירת מיתוג מדויק והגדלת המכירות של העסק שלכם.

3 סיבות מצוינות להשקיע במיתוג אישי

שיפור המוניטין שלכם 

מיתוג אישי הוא המפתח לבניית המוניטין שלכם. כוחו של מוניטין טוב הוא אחד הנכסים החשובים ביותר שתוכלו לרכוש, ומיתוג אישי הוא הדרך בה תרוויחו אותו.

ראשית, בואו נדבר על למה חשוב ליצור מוניטין טוב. לא מדובר רק על נראות; מדובר בהשגת הזדמנויות והגעה ליעדים מהר יותר מאחרים בתחומכם. אם יש לכם מוניטין מצוין, אנשים ירצו לעבוד אתכם – ולא רק כי הם אוהבים לעבוד אתכם אלא גם כי הם סומכים על כך שאם הם יעסיקו אתכם או יצרו אתכם שיתופי פעולה, התוצאות יהיו מעולות.

הדרך שבה מיתוג אישי בלינקדאין עוזר לבנות את המוניטין שלכם היא על ידי הצגת עולם הערכים שלכם ומי אתם כאנשים וכאנשי מקצוע.

הגדלת מכירות

לינקדאין הוא כלי מצוין להגדלת המכירות של העסק שלכם. איך עושים את זה נכון? באמצעות הטיפים הבאים: 

  • בנו פרופיל מקצועי המציג את המומחיות, הניסיון וקורות החיים שלכם. זה יעזור לכם להשיג אמינות מול לקוחות קיימים או לקוחות פוטנציאליים.
  • העלו את התוכן הנכון לפרופיל שלכם כך שיהדהד עם אנשים שצריכים את מה שיש לכם להציע (הימנעו מפרסום כל מידע שעלול להרחיק אותם). לדוגמה, אם אתם מנסים להגיע למגייסים בתעשיית הפיננסים ומציעים שירותי כתיבת קורות חיים, וודאו שהעבודות המפורטות בפרופיל שלכם מתייחסות לתפקידים הקשורים לפיננסים או למנהל עסקים. זה יעזור למגייסים להבין מדוע עליהם לשכור את שירותכם במקום את שירותיו של איש מקצוע אחר.

בניית מודעות לעסק שלכם

מיתוג אישי הוא כלי רב עוצמה לבניית מודעות לעסק שלכם. בכל מה שקשור לרשתות חברתיות, אתם רוצים להיתפס כמומחים בכל תחום בו אתם עוסקים. מיתוג אישי מאפשר לכם להתבלט מהמתחרים על ידי הצבת עצמכם במרכז, מה שיכול להוביל ליותר עוקבים ולקוחות.

אתם רוצים שאנשים יבטחו בכם כשהם עושים אתכם עסקים או תומכים במותג שלכם – ומיתוג אישי עוזר לבנות את האמון הזה במהירות. אם מישהו רואה משהו ממותג עם הלוגו שלכם עליו, הוא יבטח אוטומטית באיכות שלו כי הוא יודע שזה מגיע ממקור אמין.

מיתוג אישי הוא מעבר לנוכחות מקוונת בלבד; זה כרוך גם בבניית מערכות יחסים עם אנשים אחרים בעלי תחומי עניין דומים לשלכם שיכולים לסייע להגברת הבאזז סביב השירותים והמותג שלכם.

4 טיפים מנצחים ליצירת מיתוג אישי בלינקדאין

1.בדלו את עצמכם ממתחרים

הציגו את הכישורים שלכם. מיתוג אישי בלינקדאין אינו עוסק רק בהדגשת ההישגים שלכם, אלא גם בהצגת הכישורים שלכם, שהם חיוניים במשיכת לקוחות, מעסיקים או שותפים, בין אם מדובר בעסק עצמאי או עבור תהליך מיון עובדים. אם מודעת דרושים מבקשת מכם להדגיש כיצד אתם יכולים לתרום לחברה, זה בדיוק המקום לשתף במה שמייחד אתכם מבחינה אישיותית ומקצועית. ניתן לעשות זאת באמצעות כתיבת מספר בולטים או באמצעות פסקה המסבירה כיצד הניסיון וההשכלה שלכם הכינו אתכם לתפקיד זה או לתפקיד דומה בעבר. זה יסייע לכם לבלוט בין מועמדים אחרים לתפקיד.

2.הציגו את האישיות שלכם

בעת יצירת מותג אישי בלינקדאין, הימנעו ממתן דגש רב מדי על מה שמייחד אתכם מכולם – במקום להתמקד בדברים כמו תחביבים או תחומי עניין מחוץ לעבודה, חשבו על הדברים שיגרמו לאנשים לרצות להיפגש דווקא אתכם ולא עם אנשים אחרים בתחומכם.

3.הרחיבו את הרשת המקצועית שלכם

החלק הטוב ביותר במיתוג אישי בלינקדאין הוא שזו דרך יעילה להרחיב את הרשת המקצועית שלכם. בין אם אתם מחפשים עבודה חדשה או מנסים למצוא דרכים לספק יותר ערך ללקוחות פוטנציאליים, לינקדאין יכולה להיות כלי רב ערך בארסנל ניהול הקריירה שלכם.

אתם יכולים להתחבר לאנשים שיכולים לעזור לכם לאורך הדרך, כולל גיוס מנהלים ומעסיקים פוטנציאליים הזקוקים לשירותים שלכם. ייתכן שתהיה לכם גם הזדמנות להצטרף לקבוצות הקשורות לתחום ההתמחות שלכם או לשתף פוסטים מעניינים שרלוונטיים לפעילות שלכם.

בעוד שמיתוג אישי משפיע בכל תחומי החיים, יש לו השפעה חזקה במיוחד על הקידום העצמי מכיוון שהוא נותן לכולם סיכוי שווה להצלחה על ידי יצירת הזדמנויות המבוססות על כישרון ולא על הזמן המושקע בנטוורקינג (או היעדרו).

4.חזקו את האמינות והמקצועיות שלכם

אמינות חשובה מאוד בעסקים. חוסר אמינות יקשה על יצירת קשר עם קהל היעד שלכם, מה שיקשה עליכם למכור את המוצר או השירות שלכם. כדי לבנות אמינות, חזקו את המקצועיות שלכם בכך שתראו שאתם יודעים על מה אתם מדברים. אתם יכולים לעשות זאת על ידי השגת הסמכות בתעשייה, פרסום מאמרים וספרים, נאומים בכנסים ואירועים ועוד. בנוסף, הציגו את המומחיות שלכם בלינקדאין על ידי קידום עצמכם כמומחים בתחומכם.

לסיכום

מיתוג אישי הוא הכלי החזק ביותר בארסנל של כל איש מקצוע והוא מסייע לכם בבניית קשרים חזקים יותר עם לקוחות פוטנציאליים, לקוחות ומעסיקים. מיתוג אישי גם הופך אתכם לגלויים יותר במנועי חיפוש ורשתות חברתיות, ומאפשר לאחרים למצוא אתכם בקלות רבה יותר.

מיתוג אישי יכול לעזור לכם להגביר את המכירות, לבנות מודעות לעסק ולשירותים שאתם מציעים ליצור בידול בתוך ים של מתחרים.

באמצעות מיתוג אישי מדויק בלינקדאין תוכלו להזניק את הקריירה שלכם בין אם אתם שכירים או בעלי עסקים. 

לקריאת מאמרים נוספים על אפשרויות מיתוג וגיוס חכמות, בקרו בבלוג שלנו.