מדוע חברות קטנות ועסקים צריכים להשקיע בתוכנה לגיוס עובדים?

חברות גדולות או קטנות רואות את היתרונות של אמצעים טכנולוגיים מתקדמים בתחום משאבי האנוש. סקר מצא שכאשר מדובר בחברות של יותר מ-1000 עובדים, 53% משקיעות בתוכנה עבור צוותי משאבי אנוש וגיוס שלהם. בקרב חברות עם פחות מ-100 עובדים, המספר קופץ ל-60 אחוזים. מדוע חברות ועסקים רצים להשקיע בתוכנות לגיוס עובדים? יש לכך כמה סיבות טובות.

זה יעיל

תוכנה לגיוס עובדים מקלה את העומס של צוותי הגיוס ומשאבי האנוש שלכם. במקום ערימות של ניירות, גיליונות אלקטרוניים אינסופיים ותיבת מייל שעולה על גדותיה, התוכנה הנכונה תיקח את כל חלקי התהליך ותמקם אותם במערכת פשוטה וקלה אחת.

תוכנת גיוס יכולה להפחית את זמן הגיוס ב-20 אחוזים, אך למרות הזמינות של הטכנולוגיה המופלאה הזאת, עדיין חברות ועסקים רבים פועלים באמצעות תהליך גיוס ידני המבוסס על גיליונות אלקטרוניים. קל להבין מדוע חברות עלולות להסס לבצע שינוי כאשר ישנו תהליך מסוים שעובד במשך שנים רבות, אך יש פער גדול בין "מספיק טוב" ל"מצוין", וכולם וודאי יסיכמו איתנו שיותר זמן ופחות טרחה, תמיד מועילים לעסקים.

הכל במקום אחד

המדע מוכיח שמולטיטאסקינג הוא מיתוס ומרחב עבודה עמוס יכול להשפיע בצורה גרועה על הפרודוקטיביות. מחקרים מראים שככל שיש יותר לעבד, הן פיזית והן נפשית, כך גדל הסיכוי שהמוח שלכם יחמיץ פרטים חשובים ויצריך זמן רב יותר למשימה. אפשר לומר שלאף אחד בצוות הגיוס אין זמן לבזבז, ולכן חשוב למצוא דרך לשמור את כל העומס במקום אחד.

תוכנת גיוס מתקדמת מאפשרת למשתמשים לשמור מסמכים, קורות חיים, תיקי עבודות ותפקידים של מועמדים בתהליך הגיוס והכל במקום אחד. תוכנה מבוססת ענן מבטיחה ששום מידע לא יאבד, גם במקרה של השבתת מערכת פנימית.

זה הופך את התהליך שלכם לאוטומטי

אם משימה נעשית שוב ושוב באותו אופן, אז אוטומציה היא דבר לא מובן מאליו. זה הכוח המניע מאחורי טכנולוגיה מכל הסוגים. כמות עצומה מזמנו של צוות הגיוס מושקעת בשליחת מיילים למועמדים, סינון קורות חיים, הקצאה וביצוע ראיונות. מערכת גיוס עובדים איכותית תמזער את הזמן המושקע במשימות אדמיניסטרטיביות ותאפשר למגייסים להתמקד בזיהוי מועמדים מצוינים.

ניתן להתאים את המערכת לצרכים שלכם

גיוס הוא אינטראקציה בין בני אדם ואין סיכוי שהטכנולוגיה יכולה להשתלט על התהליך לחלוטין. כל חברה שונה ולכן הצרכים ישתנו בהתאם לתפקיד ולתעשייה, כך שתוכנת הגיוס הנכונה לא תשבש את זרימת העבודה שלכם בגיוס אלא תשפר אותה.

בעת בחירת התוכנה עבור החברה שלכם, וודא שהיא לא תדחק את הצוות שלכם לפינה מבחינת התהליך, אלא תאפשר להם ליצור שלבים ומשימות בתנאים שלהם.

גיוס עובדים הוא יותר שיתופי

לארגונים שמתקשרים ביעילות יש סיכוי גבוה כמעט פי חמישה לשמר את העובדים הטובים ביותר. תקשורת ושיתוף פעולה הולכים יד ביד. כשמדובר בגיוס עובדים, שיתוף הפעולה מבטיח שכל הצוות תורם לתהליך במקום לנוח על כתפיו של אדם אחד. משיתוף הערות ועד להאצלת משימות, תוכנת גיוס מקלה על מספר חברים בצוות שלכם לקחת חלק בתהליך הגיוס. כאשר לכל אחד יש הזדמנות לתרום, חברי הצוות מרגישים מוערכים. שלא לדבר על זה שתוכנות גיוס מבטיחות שכל שלב בדרך מתועד, תוך שמירה על תאימות החברה.

גודלה של חברה אינו מעיד על הצורך שלה בתוכנה לגיוס. גם אם התקציב שלכם קטן, תוכלו למצוא תוכנת גיוס שתתאים לדרישות ולצרכים שלכם. זו השקעה שתקצור תשואות גדולות במונחים של יעילות, שיתוף פעולה ועמידה בדרישות.

ואם זה לא מספיק, הכירו את היתרונות של תוכנת גיוס במיוחד עבור עסקים וחברות קטנות

 5 דרכים בהן עסק קטן יכול להפיק תועלת מתוכנה לגיוס עובדים:

שיתוף פעולה פשוט

שיתוף פעולה חשוב בכל מחלקה ובכל עסק. כעסק קטן, תקשורת פתוחה לגבי עובדים פוטנציאליים היא חיונית מכיוון שכל מחלקה תלויה באחרת. כשמדובר בגיוס המועמד המתאים לעסק הקטן שלכם, חשוב שכולם יהיו מעורבים בהחלטה ותוכנת גיוס יכולה בקלות לעזור לנהל שיחות ומעורבות.

טיפ מהיר: רוב המערכות מאפשרות למספר משתמשים לגשת למידע של אותם מועמדים. ניתן לעיין בקבצים, לתת ולהשאיר הערות ולהישאר מעודכנים לגביי מועמדים שמשאירים את הרושם הנכון.

פרסומים יעילים

סביר להניח שהפרסום שלכם הוא אחד מאלפים בכל לוח דרושים. לא רק שמועמדים מתחרים לעבוד בשבילכם, למעשה אתם מתחרים מול עסקים אחרים כדי להשיג את המועמדים הטובים ביותר. לפעמים זה יכול להיות קשה לוותר על מועמדים מוכשרים שעסק אחר גייס לפניכם. במקום לפרסם משרות פתוחות בלוח דרושים, אתם יכולים ליצור אתר קריירה ממותג.

טיפ מהיר: התאימו אישית את הגיוס באמצעות אתר גיוס ייחודי לחברה. לא רק שאתם יכולים להשיג תהליכי עבודה ויישומים מותאמים אישית, אלא שחלק מהתוכניות מסייעות לכם בעיצוב של דף הקריירה הממותג שלכם.

גישה במשך כל שעות היממה

הפצת הבשורה על הגיוס בעסק שלכם יכול להיות מאתגר, במיוחד כשמדובר בחברה קטנה. מדיה חברתית ודיוור אוטומטי הם מקום מצוין להתחיל בו.

טיפ מהיר: הגיבו למועמדים מתאימים מהר יותר. אתם יכולים ליצור קשר מיידי עם מועמדים באיכות גבוהה כאשר תוכנת הגיוס שלכם זמינה בכל שעות היממה וחברים אחרים בצוות שלכם יכולים לראות את התקדמות תהליך הגיוס במהירות.

יישומים טובים יותר

אמנם אתם יכולים לנסח בקשה רגילה או לרכוש תבנית עבור תפקידים מסוימים, אך לעתים קרובות גיוס דורש תהליך הגשת מועמדות ספציפי יותר. תוכנת גיוס יכולה לעזור לעסק שלכם להתאים את האפליקציה לצרכים שלכם.

טיפ מהיר: קחו יישומים סטנדרטיים והתאימו אותם לדרישות של כל תפקיד. המומחיות שלהם ביסודות, בשילוב עם מפרט העסק שלכם תיצור יישום ממוקד יותר.

חברת נילוסופט משווקת מגוון רחב של פתרונות גיוס וניהול עובדים אשר מתאימים לארגונים גדולים ותאגידים וכן לחברות קטנות ועסקים. צרו איתנו קשר ונתאים עבורכם את מערכת הגיוס האולטימטיבית לעסק.