שחר אטיאס | רכז גיוס | דן חברה לתחבורה ציבורית בע"מ

שחר אטיאס | רכז גיוס | דן חברה לתחבורה ציבורית בע"מ

מאת: ספיר צוקרמן, מנהלת לקוחות בחברת Niloosoft
נכתב על סמך ראיון עם שחר אטיאס, רכז גיוס, דן חברה לתחבורה ציבורית בע"מ

 

.חברת "דן", מחלוצות הפעלת התחבורה הציבורית בישראל נמנית עם הגופים הכלכליים הבודדים שנולדו בשנותיה הראשונות של הציונות בארץ ישראל ופעילה בתחום כבר 75 שנים

,כיום "דן" מסיע למעלה מ – 17 מיליון נוסעים בחודש. כאשר עיקר הפעילות מתמקדת בגוש דן
המהווה מעגל העסקים והפעילות המרכזי במדינה
במהלך השנים שקדה חברת "דן" על פיתוחו של מערך ההיסעים העירוני בגוש דן תוך התאמתו להתפתחויות האורבניות, הגיאו – פוליטיות והטכנולוגיות אשר עברו על מדינת ישראל בכלל, וגוש דן בפרט

כיצד התנהלה הסיטואציה העסקית טרם התקשרותכם עם חברת נילוסופט?

.עם גידול הפעילות בגוש דן, ובהתאם לדרישות משרד התחבורה, חברת דן נדרשת להתמודד עם גידול משמעותי בכמות הנסיעות היומית, וכפועל יוצא, דרישה להגדיל בצורה משמעותית את מערך כח האדם שלה על כל המשתמע מכך"
.במהלך השנתיים האחרונות, חברת דן עברה מפרסום במדיות ישנות כגון עיתונות, לפרסום המדיה הדיגיטלית. המעבר חשף את דן למקורות גיוס חדשים, אשר הביאו לגדילה משמעותית בהיקפי הגיוס
"כל הנתונים היו נשמרים על גבי קבצי אקסל. והיו מנוהלים בטבלאות ובשיטות מיון לאל עדכניות

כיצד הגעתם להחלטה שצריך למצוא פתרון שישפר את המצב הנוכחי?

"בעקבות הגידול במספר דורשי העבודה, התבזבז זמן יקר על תיעוד המועמדים. היו מועמדים שהלכו ל"איבוד" בתוך תהליך העבודה המיושן. וכפועל יוצא הוחלט שיש צורך במערכת שתתן מענה לצרכי הגיוס וניהול המועמדים בחברה. מערכת שתוכל לתת גם מענה לעבודה מול הגורמים החיצוניים והפנימיים מולם החברה עובדת".

אילו פתרונות נבחנו? ומדוע בחרתם דווקא במערכת Hunter EDGE?

"נבחנו מס חברות הנותנות מענה לעולם הגיוס. חיפשנו חברה שבראש ובראשונה תדע לתת לנו את השירות ברמה הגבוהה ביותר, תוך התמודדות עם חברה מורכבת. הימים היו ימי קורונה, בעוד רב המשק יושב בבית, חברת דן הייתה צריכה להמשיך ולתת מענה לצרכי התחבורה הציבורית בגוש דן.
החברה היחידה שהסכימה להגיע לפגישה, שהיא פגישה פרונטאלית, הייתה נילוסופט.
ספיר, מנהלת המכירות בחברת נילוסופט רתמה את עצמה, ואת סמנכ"ל החברה, עם כל הקושי בדבר. הציגו את המערכת. את הפתרונות. ענו לכל שאלה שעלתה ונתנו לנו את ההרגשה שפגענו ומצאנו את מה שחיפשנו. הן מבחינת הפתרון הטכנולוגי, הן מבחינת הצד השירותי".

איך עבר תהליך הטמעת המערכת בארגון וכמה זמן לקח לכם עד שהייתה לכם שליטה מלאה על המערכת?

"בתהליך ההטמעה פגשנו איש מקסים בשם צחי. בשלב הראשוני ההטמעה התבצעה מרחוק. כעבור ימים בודדים הגיע אלינו להדרכה פרונטלית של מספר שעות. צחי ישב, הסביר ולא הלך עד שהכל היה ברור, וניתנה תשובה לכל שאלה.
כל פתרון פיתוחי שביקשנו לבצע על מנת שהמערכת תתן לנו מענה טוב יותר, בוצע במהירות וברמת שירות גבוהה ביותר".

מה השתנה והשתפר בזכות מערכת הגיוס Hunter EDGE?

"המערכת משרתת אותנו מבחינה מקצועית.
אנחנו מקבלים באמצעות מערכת הגיוס Hunter EDGE בקרה מלאה על המועמדים בתהליכי הגיוס.
בנוסף, בעזרת מחולל הדוחות יש לנו אופציה להפיק דו"חות מפורטים מאוד כמו למשל בקרה על ספקי גיוס ושליטה על מקורות הגיוס שלנו.
לעומת העבר, יש לנו יותר ידע על תהליך הגיוס בכל שלב ושלב.
יש לנו כעת מעקב בפן הפרקטי של תהליך הגיוס הכולל תמונת מצב וכמובן דו"חות וכך תהליך הגיוס מנוהל בצורה אפקטיבית יותר ואנו חוסכים זמן רב" .