גם רתם ברק בחרה ב-Hunter EDGE!

 

SVT.Jobs  הינה פלטפורמה מקצועית לאיתור עובדים המבוססת על כלכלה שיתופית וחכמת ההמונים. באמצעות שילוב שיטת "חבר מביא חבר" עם מיומנויות של שיווק דיגטלי נוצר תהליך גיוס מהיר, מדויק ואפקטיבי ביותר.

רתם ברק, מנהלת גיוס ולקוחות בפלטפורמת SVT הצליחה להעלות את סטטיסטיקת הגיוסים שלה כמה רמות מעל!

היא מספרת:

"אני לא עובדת בחברת השמה; אלא בפלטפורמת גיוס שיתופית הכוללת כ40 מנהלי גיוס מקצועיים. הפלטפורמה מאפשרת עבודה משתלמת כלכלית, מעניינת ומותאמת לאמהות ולאנשים המעדיפים לעבוד מהבית ו/או לעבוד בשעות שנוחות להם.
מנהל המשרה מאתר את המעסיקים, מתקשר איתם ומתנהל ישירות מולם. הוא מבצע עם המועמדים את שלבי הגיוס משלב הראיונות ועד לסגירת החוזה. לצד כל מנהל עומדים עשרות סוכנים המבצעים סורסינג, הסוכנים שלנו מגיעים מרקעים תעסוקתיים שונים, מכל קצוות האוכלוסיה, בעלי קשרים ושולטים ברשתות החברתיות, בתצורה זו הם מגיעים גם למועמדים שלא מחפשים עבודה באופן פעיל ומאתרים הרבה מועמדים מתחומים שונים!
זו קהילה שיתופית שבה כל עמלה מתחלקת שווה בשווה בין הגורמים שמטפלים במשרה זה Win-Win לכל הצדדים. הסוכנים בד"כ לא עובדים בתפקיד במשרה מלאה, אלא כהשלמת הכנסה.

אני משתמשת בHunter EDGE בעיקר בשביל החיתוכים שבצייד המועמדים. יש לי מאגר מאוד גדול והצייד מאפשר לי להתנהל בצורה האידיאלית ונכונה ביותר עבור איתור המועמדים למשרות!
אני מעוניינת כבר לספר הצלחה! למשל, אתמול אחת המנהלות פתחה משרה של מעצבת פנים בירושלים, ולאחר ש"עשיתי צייד" למשרה, שלחתי כ 20 מועמדות למנהלת הגיוס. בלי המערכת לא הייתי מוצאת את כולם בוודאות!

קצת עלי:
בעבר הייתי 8 שנים בקבע בצבא בתור קצינת מטה ושלישות. כשיצאתי לאזרחות, יצאתי עם תואר שני בייעוץ ארגוני.
הייתי רכזת משאבי אנוש במפעל תעשייתי ולאחר מכן עברתי לחברת השמה בוטיקית שנתנה שירותים של מיקור חוץ למפעלים. עבדתי במפעלים וניהלתי גיוס מקצה לקצה. באותה חברה עבדתי עם נילוסופט! ככה בעצם נחשפתי למערכת. לאחר תקופה ארוכה של חיפוש עבודה הגעתי לSVT, מאז, אני מנהלת עצמאית ומנהלת כ 20-30 לקוחות, בעיקר תעשייתים אך לא רק."

מה היתה הסיטואציה העסקית טרם ההתקשרות עם נילוסופט?

"התאגדנו קבוצה של כמה מנהלות מהפלטפורמה, אשר לחלקן היתה הכרות מוקדמת של נילוספט.
התחלנו לדבר על המערכת ועל חשיבות העבודה עם מערכת גיוס מסודרת. חלק מהמנהלות החליטו להצטרף וכך פנינו לנילוסופט לקבלת מידע.

הרעיון המקורי היה שלכולנו יהיה מאגר אחד של מועמדים, עם חוקיות של שיוך מועמד למנהלת.
לפני השימוש במערכת הגיוס Hunter EDGE כל אחת ניהלה את המאגר שלה בדרך שלה.
עד היום ניהלתי את המאגר במייל, וניסיתי לחפש מועמדים לפי מילת חיפוש, אבל לא הצלחתי לדייק את החיפוש ולהגיע לכל המועמדים. ניסיתי לסדר בתיקיות את המועמדים והעדכונים ובסוף התייאשתי."

כיצד הגעתם להחלטה שצריך למצוא פתרון שישפר את המצב הנוכחי?

"מנהלות הגיוס ואני דיברנו על כך שאין לנו מאגר מועמדים משותף לכן המון פוטנציאל הולך לאיבוד…
מישהי שהכירה את נילוסופט הביאה את ההצעה וכך יצרנו קבוצה של מנהלות המעוניינות במערכת הגיוסHunter EDGE.

הקושי שלי היה שאי אפשר לעשות חיתוכים נכונים דרך המייל. הוא לא מחפש עם הטיות מילים כלומר, כשאני רושמת מילה אחת (כמו "מנהל") הוא לא מוצא קורות חיים שרשום בהם הטיות שונות וקשורות למשמעות של אותה המילה (כמו: "ניהול" "ניהלתי" “management” ועוד).
המייל לא קרא את המילים בצורה נכונה ולא מצא את כל קורות החיים הרלוונטים וכך פיספסתי מועמדים! לעומת זאת, ההאנטר של נילוסופט מבצע חיתוכים נכונים ומוצא המון מועמדים במהירות!

בגדול, מבחינת עלות המערכת לחודש מספיק פעם אחת או שתיים שמצאתי מועמדים למשרה ואני מקבלת עמלה כספית שסוגרת לי את העלות על המערכת בלי בעיה! אז זה לגמרי משתלם!
כבר בימים הראשונים של החודש אני מאתרת מועמדים מהר, לא משנה אם זו משרה שהשכר בה מינימלי או שכר גבוה- אני מכסה את עלות המערכת ללא מאמץ."

אילו פתרונות נבחנו? מדוע בחרתם במערכת Hunter EDGE?

"כל אחת מהמנהלות זרקה מערכות מתחרות לנילוסופט אך הרוב המכריע הכירו את מערכת Niloosoft Hunter EDGE מתוך עבודה מולה בעבר.אני אישית הצהרתי שאני לא שוכרת שירות ממערכת אחרת כי אני יודעת שנילוסופט מספקת את הצייד הכי איכותי שיצא לי לעבוד מולו אשר קורא את כל הקבצים השונים PDF, WORD ועוד..
בסוף, כולן השתכנעו שנילוסופט היא המערכת המשתלמת ביותר עבורן."

איך עברת תהליך הטמעת המערכת בארגון וכמה זמן לקח עד שהיתה לכם שליטה מלאה על המערכת?

"תהליך ההטמעה היה מאוד מהיר עבורי כי הכרתי את המערכת מלפני. עברו 5 שנים מאז שהשתמשתי בה אז הייתי צריכה לרענן. היה יום שעשיתי בו העברת נתונים למערכת ומשם זה רץ!

מההתחלה, מהפניה הראשונה שלי לספיר (מנהלת המכירות) היתה בנינו תקשורת טובה ורצופה! גם כשהתקשרתי והיא היתה באמצע מבחן היא הקדישה עבורי את זמנה והיתה בתקשורת איתי. היא עבדה איתי על אישור תשלום מהקיבוץ שאני מתגוררת בו ועם אביחי (מנהל תיקי הלקוחות במערך ההטמעה והתמיכה) קבענו לו"ז בצורה מאוד מקצועית להטמעה והדרכות. אביחי ישר איבחן את רמת הידע שלי והתאים את ההדרכה אלי וכך רצנו על ההטמעה בצורה מקצועית וגורפת! הוא היה זמין במיילים והעניק לי הרגשה טובה שיש את מי לשאול."

מה השתנה והשתפר בזכות Hunter EDGE?

"המערכת מאפשרת לי להגביר את ההכנסה כי אני יכולה למצוא כמה מועמדים שאני רוצה ברגע. המשרות הפתוחות מתמלאות במועמדים פוטנציאלים וההכנסה בהתאם!
חשוב להדגיש, אני יכולה למצוא עוד מועמדים למשרות שלי שלא יכולתי להגיע אליהם לפני!"

אילו פיצ'רים אתם משתמשים באופן תדיר או מרוצים משהשימוש בהם? כיצד הם משפרים את תהליך הגיוס?

"אני משתמשת בעיקר בצייד בתדירות גבוהה! אני מאוד מרוצה מהצייד הוא פשוט מגיע ליותר מועמדים מתאימים במהירות.
יתר על כן, אני חושבת שהמערכת היא חובה לכל ארגון שמכבד את עצמו! המערכת מתאימה לכל אחד!"

נכתב על סמך ראיון עם רתם ברק
מנהלת גיוס ולקוחות
SVT