סיגלית נביפור סלע

סיגלית נביפור סלע

מאת: ליאה וידר, מנהלת לקוחות בחברת Niloosoft
המאמר נכתב באדיבות סיגלית נביפור סלע, מנכ"לית משותפת בחברת 2Match

חברת 2Match הינה חברת השמה המתמחה במיון, השמת עובדים, ייעוץ ,הכוונה וליווי בעולם של משאבי אנוש, בתחומי הסחר הבינלאומי, שרשרת אספקה, לוגיסטיקה ותפעול, תכנון, או"ש, שילוח בינלאומי, שירות, מכירות ועוד. אנו מספקים שירות של השמת מומחים ו- Outsourcing בתחומים אלו.
חברת 2Match שמחה לבשר כי הרחיבה פעילותה וכעת יודעת לתת גם פתרונות עבור משרות טכנולוגיות מתחום ההייטק. לטובת פעילות זו חברנו עם אנשי מקצוע מהתחום אשר התמחותם והכשרתם מאפשרים להם לבצע התאמה מושלמת לנישה זו.

החברה בבעלותן ובניהולן של שרון כהן וסיגלית נביפור סלע, המתמחות ובעלות ניסיון ניהולי ומקצועי של למעלה מ – 20 שנים בתחום הסחר הבינלאומי, בעולמות של משאבי אנוש, שירות, שיווק ומכירות. הניסיון והמקצועיות שנרכשו עם השנים מאפשרים לנו לאתר את המועמדים המוכשרים והאיכותיים ביותר עבור התפקידים המוצעים, ואת אלו שקשה לגייס נדאג להכשיר ולמקצע בהתאם.

חברת 2Match הוקמה לפני כשנה ואת תחילת הדרך עשו ללא מערכת גיוס כלל. סיגלית ושרון חשבו כי ייקח זמן עד שיזדקקו למערכת כזו אבל המציאות הוכיחה להן אחרת. "לפני רכישת המערכת, היינו מבצעות תיוקים של קורות החיים ועדכונים על גבי גליונות אקסל, על מנת שיתאפשר לנו לבצע מעקב אחר קורות החיים שאנו מקבלות ושאנו שולחות לחברות (ללקוחות שלנו)" מספר סיגלית,
"במציאות, כמות כמות קורות החיים שקיבלנו לא אפשרה לנו להמשיך לעבוד ידנית ועל כן בחנו את האפשרות לעבודה עם מערכת לניהול קורות החיים שלנו".

סיגלית ושרון בחנו 2 אפשרויות נוספות במקביל למערכת של Niloosoft ובסוף קיבלו את ההחלטה להתקדם עם Hunter HRMS " בחרנו דווקא במערכת זו משום שהרגשנו שאנו יכולות לקבל את התמורה הראויה לצרכים שלנו ממערכת זו.
גם פגישת ההיכרות עם נציג מטעם חברת Niloosoft הייתה לשביעות רצוננו, הרגשנו שיש לנו שותף עסקי ולא רק יחסי ספק/לקוח. בנוסף, כחברה מתחילה זכינו לאוזן קשבת ושירות מצויין, כבר בתחילת הדרך ולפני הסגירה הסופית לשימוש במערכת. בהמשך הבנו שרמת השירות הגבוהה מלווה את החברה לא רק בתהליך המכירה אלא לאורך כל הדרך”.

כיום לחברת 2Match יש 2 רישיונות על המערכת אחד לסיגלית ואחד לשרון " היום אנו חוסכות זמן יקר בכך שאנו כבר לא מתייקות קו"ח, החיפוש אחר המועמדים נוח יותר, מהיר יותר ויעיל יותר מבעבר. יש לנו יכולת מעקב אחר מועמדים שאנו שולחות ללא צורך בתיעוד ידני של הנתונים.
העבודה מול הלקוחות שלנו נראית הרבה יותר מקצועית עם כניסת המערכת.

לסיכום חברת 2Match חרטה על דגלה את נושא השירות, לא רק בסיסמאות אלא כהלכה למעשה. הן מאמינות במתן שירות ללא פשרות לכלל לקוחותיה וככאלה גם מצפות לקבל שירות משותפן העסקיים/ספקים שהן עובדות עימם.
"נילוסופט בהחלט עומדת בסטנדרטים של מתן מתן שירות ברמה הגבוהה לה אנו מצפים.
מהירות התגובה לכל בעיה, תקלה, בקשה נעינת באפס זמן תגובה, מה שמאפשר לנו לספק שירות טוב יותר ללקוחותינו".