נעמה משולם

מפספוס להצלחה!

נעמה משולם, מנהלת גיוס והשמה ב SVT בחרה ב- Hunter EDGE!

היא מספרת וממליצה:

"אני מנהלת גיוס והשמה העוסקת בהד הנטרינג וסורסינג בפלטפורמת SVT jobs אשר מגייסת בסדר גודל של עשרות אלפי מועמדים.
השגת המועמדים נעשת עבור תחומים רבים: תעשייה, טכנולגיה, כספים, הנדסה, יצור וגם מטה- משרדיות כלכלנים, מהנדסים, מפתחים, מנהלי מכונות, מכירות, דיגיטל, קימעונאות ועוד…"

קצת על SVT.Jobs :
SVT הינה פלטפורמה מקצועית לאיתור עובדים המבוססת על כלכלה שיתופית וחכמת ההמונים. באמצעות שילוב שיטת "חבר מביא חבר" עם מיומנויות של שיווק דיגטלי נוצר תהליך גיוס מהיר, מדויק ואפקטיבי ביותר. איך זה עובד? מצד אחד לפלטפורמה מחוברות מנהלות גיוס מנוסות ומקצועיות העובדות מולך באופן אישי ומלוות אותך לאורך כל התהליך. מצד שני מחוברים לפלטפורמה מאות סוכני מועמדים, המחפשים באופן דיסקרטי את המועמד המתאים ביותר עבורך דרך רשת הקשרים שלהם ובאמצעות שימוש ברשתות החברתיות.

מה היתה הסיטוציה העסקית טרם התקשורת עם נילוסופט?

" לפני מערכת הגיוס Hunter EDGE השתמשתי באתרי דרושים, פייסבוק, לינק דין, חבר מביא חבר ועוד, התעסקתי בהמון קורות חיים שנשלחו אלי במייל וזה לא החזיק, לא היה בכך סדר וארגון מספק למעשה, לא אידיאלי בכלל…

הייתי חייבת סדר ואירגון! היו מיילים שונים למשרות שונות ממקומות שונים – היה מאוד מאתגר להבדיל בניהם ונוצר בלבול. המיילים של הגשות המועמדות למשרות היו מפוזרים ולא תמיד הצלחתי להתייחס לכל המיילים. בנוסף, עבדתי גם דרך הודעות ב messenger ולאחר מכן שמרתי את הפרטים על המחשב ולכן לא תמיד היו לי את כל הנתונים בכל רגע נתון. כתוצאה מכך גיליתי שפספסתי מועמדים!

בנילוסופט הכל עובד ישירות דרך המערכת שהיא מערכת WEB (אינטרנטית) כך שההתחברות אליה אפשרית מכל מקום, לא פספסתי מועמדים וסוף סוף הרגשתי רוגע!

מערכת הHunter EDGE  יצרה מאגר מועמדים ונתונים מאורגן בצורה אידיאלית, כמו שהייתי צריכה. יתרה מזאת, אהבתי מאוד את הפרסום המיידי שיש בעקבות החיבור של המערכת עם All Jobs וTalink Me. ועכשיו מתוך נסיון אני יכולה להגיד שיש לנילוסופט היענות ממש טובה בAll Jobs ומהירות שלא היתה לפני!"

אילו פתרונות נבחנו? מדוע בחרתם במערכת Hunter EDGE?

"ניסיתי מערכת מתחרה של נילוסופט, היה מסורבל וקשה להבין איך הצייד עובד מבחינת החיתוכים, לא הצלחתי לחפש טוב. מישהו נוסף הציע מערכת אחרת שניסתה להכנס לשוק, אבל היא היתה מאוד יקרה ועל כל פיצ'ר נוסף היה צריך לשלם, לא היתה שקיפות וצצו עבורי המון "נורות אדומות" אז אפילו לא ניסיתי.

ומה שבאמת סגר אותי על המערכת זה השירות! אביחי (מנהל קשרי לקוחות במערך התמיכה) וספיר (מנהלת שיווק & מכירות)"

איך עברת תהליך הטמעת המערכת בארגון וכמה זמן לקח עד שהיתה לכם שליטה מלאה על המערכת?

"ההטמעה עברה "ציק צק", ידידותית מאוד! כמה שאלות על דברים ספציפים שרציתי לדעת עם אביחי והיא הסתיימה.
כל תקלה שהיתה לי לאורך כל ההתחלה וגם כיום אני מקבלת שירות תמיכה ויש אפילו הדרכות קבועות וזמינות שאותם אני לא צריכה, כי אני באמת מבינה את הפשטות של המערכת ואני משתמשת במערכת טוב.

ההטמעה נעשתה בתוך שבועיים אפילו פחות. למדתי, לרוב לבד כי המערכת קלה. כמובן שהיו חידודים והבהרות לגבי המערכת על מנת שאמצה ואנצל את כל מה שאני יכולה מהמערכת.
למדתי בנוסף לצייד המעומדים על ממשק הפרסום, דפי הנחיתה וקישורי פרסום, הם בצורה אוטמטית מוספים את הלוגו שלי ומנוסחים בצורה המביאה היענות רבה, ממש יפה!"

מה השתנה והשתפר?

“ברור שהתוכנה הביאה עימה חיסכון בזמן. החיפוש במייל והמון הצלבויות של פעולות ונתונים נחסכו והפכו למאורגנים היטב, לפי הגדרות המערכת והתאמותיה אלי.

לשינוי שעשיתי בכך שהתחלתי לעבוד עם המערכת היה אימפקט (עוצמת השפעה) טוב מההתחלה! יש יותר סדר וארגון, יותר מועמדים מגיעים אלי ואני יוצרת איתם קשר באופן שותף.
אקסטרה של שירות, הפיצ’רים מאוד ידידותים, כמו All Jobs וזה מקנה לי המון דחיפה בתור עצמאית.”

אילו פיצ'רים את משתמשת בתדירות או מרוצה מהשימוש? כיצד הם משפרים את תהליך הגיוס?

"אני נהנת מהשימוש בצייד כולו ובכל הפיצרים שלו! אני הכי משתמשת בפרסום הקישורים שדרכם מגישים מועמדות! המועמד פשוט מקוטלג דרכם למשרה שאליה הוא מגיש  מועמדות, זה חוסך זמן מיותר של שייוך המועמד למשרה שאליה הוא שייך.
הפרסום הישיר דרך לינקדאין (Linkedin) ללא המערכת הוא ללא עריכה והתנאים לא נוחים. לעומת זאת, בHunter EDGE אני יכולה לערוך  ואפילו לעצור את הפרסום, ולעלות שוב במיידי.”

מתוך ראיון עם נעמה משולם
מנהלת גיוס והשמה
SVT

לינק לאתר החברה > https://www.svt.jobs/m/naama.m