אלכס 'A Job'

כן, גם A Job בחרו במערכת הגיוס המתקדמת Hunter EDGE!

"אני אלכס קאזדן, מנכ"ל חברת Bperfect  חברה העוסקת בכל הקשור ליעוץ, שיווק, ניהול מידע וסיכונים ואת כל סוגי החקירות ושרותי מידע לחברות. ייסדתי את חברת הבת, A job – חברת השמה לתחומי הביטוח ושוק ההון לפני כשנתיים.

בעברי, עבדתי בחברת ביטוח וחברות שונות הקשורות לשוק ההון למעלה מ25 שנה ולכן אני מאד בקיא בתחום. יתרה מזאת, כבר מהצבא (אגף המודיעין) שימשתי כמתחקר ומבצע בדיקות מהימנות והתאמה למועמדים, אני בעל רישיון למשרד חקירות וחוקר פרטי מטעם משרד המשפטים. בנוסף, אני בעל תואר ראשון במנהל עסקים ושיווק, בעל תואר שני במנהל עסקים וייעוץ ארגוני.

A job הוקמה פורמאלית לפני שנתיים בתחילת הקורונה. אנו עוסקים בסורסינג והשמת כוח אדם בכל הדרגים ומתמחים בעיקר בדרגים בכירים בתחומים שונים בעולם הביטוח ושוק ההון וכן, סיוע ויעוץ למחפשי עבודה.

הצלחתנו מבוססת בין הייתר על ניסיון אישי של שנים רבות של היכרות אישית עם מציאות ענף הביטוח של המשק הישראלי, ניסיון עבודה ניהולי קודם במגוון תפקידים בחברת ביטוח וחברות הקשורות לעולם הביטוח ושימת דגש על גיוס עובדים איכותיים לאורך זמן עבור לקוחותינו.

עבודת ההשמה של A job מתבצעת המספר מישורים:

  • איתור קו"ח מתקדם באינטרנט וברשתות חברתיות הכולל איתור מועמדים פאסיביים
  • התאמת המשרות בייעוץ אישי אחד על אחד.
  • סינון ומיון קפדני של מועמדים יחד עם בדיקות ואבחון התאמת המועמד לתפקיד.
  • עבודה עם מאגר גדול של קשרים ו'חבר מביא חבר' אשר מעניק מועמדים איכותיים שלא בהיכרח ניתן למצוא באינטרנט ולא מחפשים עבודה מיוזמתם.
  • בדיקת מהימנות עובדים (על פי דרישת הלקוח), לרבות בדיקת פוליגרף בהתאם לתפקיד."

כיצד גייסת לפני מערכת הגיוס Hunter EDGE? ומדוע בחרת בה?

"בתקופת הקורונה עזרתי לידידה מאד טובה בגיוסים ועשינו זאת דרך מערכת הגיוס Hunter EDGE. היא נקלעה למצב שלא היו לה עובדים ובאתי לעזרתה כדי שלא יגרם נזק לחברה. נוכחתי לראות שהמערכת ברמה גבוהה, התחברתי מאד לתחום הגיוס וגיליתי שאני טוב בו – זו הייתה הצלחה גדולה!

לאחר מכן החלטתי לייסד את A job שהיא נישה נפרדת העוסקת בתחום ספציפי כמו שנאמר. עבדתי על אקסלים, גם לפני A job, כשהייתי מגייס. כל פעם כשאתה בונה אקסל צריך לשפר אותו וליצור סינון טוב, זה לא אפשרי לרמות שסינון מועמדים דורש.

החלטתי לעבור לגייס דרך מערכת הגיוס Niloosoft Hunter EDGE מאחר שהגיוסים גדלו וככל שכך, זה נהיה פסיכי לעבוד על אקסלים.. הגעתי ללמעלה מ20 דו"חות אקסל ולא יכולתי למצות את הדאטא באופן האידיאלי כמו שמערכת גיוס יודעת לעשות. בתור אחד שהיה במודיעין, בתחום החקירות והביטוח, אני יודע שסדר ועבודה הנכונה עם מידע ונתונים זה הדבר החיוני ביותר על מנת לעבוד כמו שצריך, במיוחד בתחום הזה.

בחנתי כמה מערכות גיוס וHunter EDGE הכי מצאה חן בעניי. ההילייט של המערכת עבורי זה האינטואיטיביות והידידות למשתמש. התפעול נוח ואתה יכול ללמוד תוך כדי עבודה ולרוץ עם המערכת קדימה. נוסף על כך, המערכת מסודרת ומעודכנת תמיד! ניתן לראות על כל מועמד מה נעשה אתו בדיוק וההיסטוריה נשמרת. האם התקבל? האם לא התקבל? למה לא התקבל? אתה יכול לראות הכל.

דבר שאני גם מאד אוהב הוא שניתן לייצר דוחות שונים ומגוונים לפי מה שאני. בהתחלה בניתי את הדוחות ולאחר מכן תיקנתי מה שרציתי עד שיצרתי לעצמי את הדוחות המדויקים של מה שאני רוצה. תענוג נוסף הוא, שניתן לייצא אותם לאקסל ואז, אתה יכול להפעיל עוד חיתוכים ייחודיים לאקסל."

איך עבר תהליך הרכישה וההטמעה של המערכת?

"תחילה הייתי בקשר עם ספיר- מנהלת שיווק & מכירות, שהייתה מצוינת. לאחר מכן, 'נפלתי' על רותם- מנהלת תיקי לקוחות בהטמעה, שיגעתי אותה קצת והיא טיפלה בהכל בצורה מדהימה!

הכרתי את המערכת מלפני, כמובן שעברתי הדרכות ושירותי הטמעה. היו כמה פעמים שרותם הראתה לי על המערכת שלי בLive מה עושים, ההסברים שלה היו נכונים ומדויקים וגם כשהייתה עסוקה היא הייתה בתקשורת איתי וחזרה אלי לאחר זמן קצר. עבדנו יחד על הדוחות במשך כמה פגישות עד שקיבלתי את הדוחות שרציתי בדיוק.

מבחינת השירות, הוא היה מדהים! באמת שהשלב הבא הוא שרותם הייתה מגיעה עד אלי הביתה להדריך אותי, זה לא קרה, אבל הרגשתי שהשירות ניתן ממש ברמה כזו. כשהיא הודיע לי שאני עובר לתמיכה השוטפת לא רציתי לעזוב, חווית השירות שלה הייתה מהנה."

אילו כלים של מערכת הגיוס נמצאים בשימוש תדיר?

"הכלים העיקריים שאני משתמש בהם:

צייד מועמדים – כלי איתור מועמדים אולטימטיבי. הוא מבצע חיתוך וסינון מועמדים ע”י מילות מפתח אשר המופיעים בקורות חיים של המועמד. החיפוש נעשה דרך בינה מלאכותית לכן, אין צורך לכתוב את המילה המדויקת אותה כתב המועמד בקורות החיים אלא ניתן לכתוב מילה נרדפת, קיצור או אפילו תרגומה של המילה באנגלית והצייד מוצא את כל האופציות וכמובן שניתן להפעיל אותו גם באינטרנט וברשתות חברתיות.

המערכת מציגה את תוצאות הצייד באופן מסודר מהטובות ביותר ואת קורות החיים בתמצות כאשר מילות המפתח מודגשות עבור עבודה יעילה ומהירה. (כמובן שניתן לראות גם את כל קובץ קורות החיים)

מכולל הדוחות– כלי חיוני עבורי שסיפרתי עליו לעיל.

אני שולח כמובן למעסיקים את המועמדים בלחיצת כפתור מהמערכת.
אגב, לגבי פרסום, העסק שלי עובד בבסיסו על 'חבר מביא חבר' וקשרים בעולם הביטוח וההון כך שאני כמעט ולא מפרסם. יצא לי לפרסם דרך המערכת לAll Jobs בחינם ואני יודע שמכניסים בקרוב גם את Jobnet."

מה השתנה והשתפר?

"המערכת העניקה לי המון זמן פנוי שלא היה מקודם, אני כבר לא צריך לחפש ולנתח נתונים, להקליד אותם. כל הנתונים נשמרים אוטומטית במערכת, אין ניירת ואת הדוחות אני מפיק בלחיצת כפתור. את הזמן הרב שנותר אני מנצל לאיתור מועמדים, אני מבצע חיפוש דרך טלפונים ויצירת קשר עם אנשים. המאגרים של קורות החיים שלי גדלים הרבה יותר מהר ואני חושב שהעבודה התייעלה למעלה מ50%.

אני יכול להיכנס למערכת הגיוס מכל מקום כי היא מערכת WEB, מה שמקל מאד על ההתנהלות ואני עובד איתה כל יום ומאתר בזמן הפנוי עוד מעומדים פוטנציאלים שנכנסים למאגרים.

אני רוצה לציין שאכן בדקתי מערכות גיוס שונות ומערכת הגיוס Hunter EDGE מבית נילוסופט היא הכי טובה לטעמי והיא יכולה להתאים גם לארגונים גדולים מאד."

אלכס קאזדן
מנכ"ל

A Job