איך הופכים תהליכי גיוס והשמת עובדים למוצלחים יותר? בעזרת 10 הכלים הבאים

ככל שהחברה שלכם גדלה והשווקים הופכים תחרותיים יותר, אסטרטגיית הגיוס הופכת מורכבת וחשובה יותר. כלים טכנולוגיים לגיוס עובדים הם פתרונות פופולריים עבור עסקים שצריכים לתאם משימות גיוס ולייעל את תהליך הגיוס כולו. הם מאפשרים לכם לחסוך זמן וכסף ויכולים לעזור לכם להזרים משאבים נוספים להיבטים נוספים הכרוכים בגיוס עובדים מתאימים.

שקלו ליישם את 10 הכלים למגייסים המתוארים במאמר זה כדי לשפר את התהליכים והנהלים של גיוס עובדים בארגון שלכם.

10 הכלים המובילים למגייסים

מדי שנה יוצאים לשוק כלים ומוצרים חדשים במטרה לפשט את תהליך הגיוס. להלן 10 הכלים המובילים שיעזרו למגייסים ומנהלים לייעל את תהליך גיוס והשמת עובדים.

1.לוחות דרושים

לוחות דרושים או מנועי חיפוש עבודה מספקים שירות חיוני המחבר בין עסקים למועמדים. חלק מפתרונות התוכנה הופכים פרסומים בלוחות הדרושים לאוטומטיים באתרי דרושים פופולריים.

2.מבדקי הערכה

מבדקי הערכה מעריכים את יכולתו של מועמד לפני שהוא מגיש קורות חיים למשרה. מספר כלי גיוס מספקים הערכות מותאמות אישית או מוכנות מראש שתוכלו לבקש מהמועמדים להשלים כדי לאשר את רמות המיומנות שלהם עבור המשרה.

כלי תוכנה לבדיקה והערכה פופולריים במיוחד בתחומים טכניים כמו מדעי המחשב. עם זאת, אתם יכולים להשתמש בהם גם כדי לבדוק שטף שפה, פתרון בעיות, מודעות לסכנות ותרחישים קריטיים אחרים.

3.צ'טבוטים

צ'אטבוטים המבוססים על טכנולוגיית AI (בינה מלאכותית) מספקים תשובות אוטומטיות לשאלות נפוצות של מועמדים, קובעים ראיונות ומושכים תשומת לב מאנשים שמחפשים באופן פעיל תפקיד דומה. צ'אטבוטים יכולים להשתלב עם אתר האינטרנט שלכם או פלטפורמות אחרות בהם אתם משתמשים. כל מי שצופה בפרסום המשרה של החברה שלכם מתבקש ליצור אינטראקציה עם בוט שמעודד אותו להשהות ולשקול להגיש מועמדות למשרה הפנויה שלכם.

4.תוכנות מעקב אחר מועמדים

מערכת מעקב אחר מועמדים (ATS) אוספת מידע על המועמדים במסד נתונים ומרכזת חומרי מועמדות שונים עם מידע מזהה בכל שלב של תהליך גיוס עובדים. ATS הופך את בדיקת קורות החיים לאוטומטית על ידי הדגשת קורות חיים, מכתבי כיסוי וחומרי יישום אחרים המכילים או השמטה של ​​מילות מפתח רלוונטיות. הם מאפשרים למספר אנשי צוות בתוך חברה לדעת אילו מועמדים עובדו ומשפרים את התקשורת ברחבי החברה.

5.מערכות CRM

תוכנת ניהול קשרי מועמדים (CRM) פועלת לעתים קרובות לצד תוכנת מעקב אחר מועמדים כדי לפתח אינטראקציות מתמשכות עם מועמדים במסד הנתונים שלכם.. בעוד שמערכות מעקב אחר מועמדים מנהלות את תהליך הגיוס למשרה, CRM סורק בקשות עבר עבור התאמות אפשריות. זה עוזר לכם לשים דגש על חווית המועמד והופך את הארגון שלכם לאטרקטיבי יותר עבור מועמדים מובילים על ידי יצירת קשר עם האנשים הנכונים בזמן הנכון, לקבלת ההזדמנויות הרלוונטיות ביותר.

6.אפליקציות ויישומים מותאמים לנייד

כלי גיוס התואמים לנייד מקלים על מועמדים להגיש מועמדות מהטלפונים שלהם, ומאפשרים לכם "ללכוד" מגוון רחב יותר של מועמדים שמתעניינים בתחום הרלוונטי.

משתמשים שיחשפו למשרה שלכם בנייד וילחצו על המשרה בממשק גיוס שאינו מותאם לנייד, עשויים להתייאש ולצאת מהמערכת לפני הגשת הבקשה. כלים המותאמים לנייד עוזרים למנוע זאת ומנחים את המועמדים בתהליך הגיוס בצורה פשוטה ויעילה, בכל זמן ומכל מקום.

7.כלי לדיוק כתיבת המודעות

אמנם מודעת דרושים נתפסה פעם כמשהו שרירותי שמציע מידע למועמדים פוטנציאליים, אבל עכשיו כולם כבר יודעים שהיא הרבה יותר. חשבו על מודעת המשרה שלכם ככלי שיווקי חיוני להעסקת העובדים המוכשרים שמתאימים בצורה מושלמת לזהות הארגון שלכם. כלי לדיוק מודעות דרושים מסייע לכם לזהות תחומים הדורשים שיפור במודעות הדרושים שאתם מפרסמים ולהציע הצעות כיצד להשתמש בכוחן של מילים כדי למשוך מועמדים יוצאי דופן.

8.רשתות חברתיות

השימוש במדיה חברתית עבור HeadHunters צובר פופולריות במהירות, וקל להבין מדוע. הפרופילים המקוונים של אנשים מציעים את התובנה העמוקה ביותר לגבי מי הם כאנשים וכאנשי מקצוע. תוכנה מתקדמת לגיוס עובדים מאפשרת לכם לעקוב אחר מועמדים ברשתות שונות ולמצוא את בעלי הכישורים, הגישה וסגנון החיים שמשתלבים בחברה שלכם.

9.תוכנת ניהול משאבי אנוש

חלק מהחברות עדיין מזלזלות בחשיבות תהליך ההטמעה בארגון. תקופת ירח דבש זו נותנת את הטון לכל מחזור החיים התעסוקתי של עובד בחברה שלכם.

אם עובדים חדשים מרגישים שכיסיתם הכל – מהדרכה ועד תרבות החברה, במהלך החודשים הראשונים, הם יהיו בטוחים יותר ביכולתם לבצע את עבודתם. יהיה להם גם רושם ראשוני טוב יותר על החברה שלכם, מה שמפחית באופן משמעותי את הסיכוי לעזיבה של הארגון בשנה הראשונה לתפקיד. תוכנת משאבי אנוש הופכת את התהליך לאוטומטי, מורידה לחץ מההנהלה ומאפשרת לעובדים חדשים להיות מודעים לתהליך הקליטה וההשתלבות בחברה ללא חשוות ואי וודאויות לגביי התהליך.

תשעת הכלים הללו הם רק חלק מפונקציות ויישומים שיכולים לעזור לכם בתהליך הגיוס לחברה. באמצעות הטמעת תוכנה חכמה לגיוס עובדים, תוכלו ליהנות משלל כלים יעילים שיהפכו את תהליך הגיוס כולו לפשוט, מהיר וטוב יותר. כאשר תהליך הגיוס מתנהל באופן מקצועי, מכבד ורציף, יותר מועמדים פוטנציאליים איכותיים ומובילים ירצו לקחת חלק בארגון שלכם.

תוכנות לניהול תהליכי גיוס ועובדים של חברת נילוסופט

חברת נילוסופט מפתחת ומשווקת מגוון תוכנות וכלים מתקדמים לניהול תהליכי גיוס וניהול משאבי אנוש. חלק מהכלים שאנו מספקים, מבוססים על טכנולוגיית AI חכמה ועל אוטומציה מתקדמת. באמצעות כלים אלו, תהליך הגיוס כולו יהיה יעיל, מזמין ואיכותי יותר, ויאפשר לכם, ההון האנושי, להשקיע את מירב המשאבים והמאמצים בתקשורת טובה, בראיונות ובקליטה נעימה של כל עובד לארגון.

לחצו כאן והכירו את המוצרים והפתרונות שאנו מציעים לעסקים וחברות.