שדרוגים ועדכוני גרסא תוכנת גיוס העובדים Hunter EDGE – דצמבר 2023

עולם הגיוס ממשיך להתקדם והתחרות על מועמדים איכותיים גדלה! אצלנו בחברת נילוסופט, ממשיכים לפתח בכל הכוח – פיצ'רים וכליי גיוס חדשניים שיעניקו ללקוחות שלנו את הכלים הטובים ביותר לניהול תהליכי גיוס ואיתור מועמדים! במאמר זה, נחשוף בפנייך אילו עדכוני גרסא ושדרוגים התווספו החודש במערכת הגיוס Hunter EDGE!


1. עדכון דו"ח: דו"ח מועמדים ושיוכיים למשרות.
עדכנו ושיפרנו את ביצועי הדו"ח. הדו"ח מאפשר לצפות בצורה נוחה תחת כל משרה אילו מועמדים יש ובאיזה סטטוס הם נמצאים בתהליך הגיוס.


2. העלאת 2 דו"חות חדשים של Data-Warehouse.
הוספנו דו"חות חדשים! הדו"ח הראשון הוא דו"ח מקורות גיוס המאפשר מעקב של ניהול הספקים במערכת. דרכו ניתן לבחון כמות קבלת מועמדים מכל ספק, כמות מועמדים שהתקבלו דרך כל ספק ועוד! בכך ניתן לייעל את תהליך הגיוס וללמוד על אפקטיביות של מקורות הגיוס איתם צוות הגיוס עובד. הדו"ח השני הוא דו"ח ניתוח משרות המאפשר לצפות באופן מסודר בכמות [מספרית] של המועמדים שנמצאים בכל שלב בתהליך הגיוס. הדו"ח מאפשר לעקוב אחר המועמדים באמצעות משפך גיוס לכל משרה.


3. עדכון תוסף לינקדאין –
משיכת פרופיל לינקדאין ויצירת כרטיס מועמד ארעי. במערכת הגיוס שלנו ישנו מנגנון חיפוש סורסינג ברשתות שונות ובניהן לינקדאין. כחלק מעדכון הגרסא – שיפרנו את ביצועיי התוסף שלנו למשיכת פרופיל הלינקדאין ישירות למערכת הגיוס! כך המערכת מייצרת לכל פרופיל לינקדאין בלחיצת כפתור כרטיס מועמד במערכת!


4. הוספת פיצ'ר חדש! שליחת טמפלייטים למועמדים באמצעות קו תקשורת חדש- WhatsApp.
תקשורת שוטפת עם המועמדים שלנו הינה אחד מהפרמטרים העיקריים שמשפיעים על ביצוע הצלחה תהליך הגיוס! החלטנו לשדרג את דרכי התקשורת עם המועמדים במערכת הגיוס שלנו, ולהעניק את האופציה לצוות הגיוס לשלוח טמפלייט דרך הוואטצאפ! מה לדוגמא? מכתב שלילה, מכתב קבלה, זימון לראיון ועוד!
 
5. עדכון בגרסא WorkFlow [WF] – פיצ'ר שלילת מועמד ביוזר מנהל מגייס.

למערכת הגיוס שלנו ישנה גרסא מתקדמת בה ניתן להגדיר מראש תהליך Workflow  הנועד להתאמת תהליך עבודה (שלבי גיוס) אוטומטי עבור קבוצת משרות או משרה ספציפית.

באמצעות Workflow אנו מייצרים אוטומציה של זרימת תהליך הגיוס, כחלק מכך אנו קובעים מראש את סדר השלבים בתהליך הגיוס לכל משרה, מייצרים משימות שוטפות ובוחרים לכל שלב בתהליך, אחראי כגון רכז/ת גיוס, מנהל/ת גיוס או מנהל מקצועי (מנהל מגייס). בנוסף, כך ה- Workflow מייצר עבור צוותי הגיוס ניהול תהליכים באמצעות אוטומציות גיוס מתקדמות וחוסך זמן רב עבור צוות הגיוס בניהול העבודה השוטפת! בתוך תהליך Workflow אנו נגדיר לכל שלב אחראי, ובניהם יהיו מנהלים מגייסים שירצו לכתוב חוות דעת על מועמדים תחת המשרות שלהם. כחלק מהעדכון האחרון – הוספנו אפשרות למנהל מגייס לשלול את המועמדים במידה ואינם מתאימים לו. סיבת השלילה חוזרת ישירות למערכת של צוות הגיוס ובכך יש סנכרון מלא בין צוות הגיוס למנהלים המגייסים. לפרטים נוספים על פיצ'רים ושדרוגים צרו איתנו קשר כאן!