כך מערכת גיוס מתקדמת יכולה לעזור לעסק שלכם

תוכנת גיוס וכוח אדם

עסקים בעולם החדש מתבססים על מגוון תוכנות טכנולוגיות. מביומטריה ועד AI – ישנם פתרונות עסקיים כמעט לכל צורך ולכל מטרה. תהליכי עבודה ידניים הפכו לזניחים בתחומים רבים. חלפו הימים שבהם היה צריך לעבד ידנית את קורות חיים שהגיעו לעסק. בעבר היה צריך להשקיע שעות בעיבוד וסינון קורות חיים של מועמדים, הכל כדי למצוא את המועמד המתאים. כדי להימנע מהעומס והקושי הכרוכים בתהליך סינון וגיוס עובדים, ארגונים ועסקים רבים כבר התקדמו למערכת חכמה לניהול גיוס עובדים.

תוכנות אלו מסייעות בבחירת המועמד המתאים זמן המינימלי האפשרי. ניתן לנצל טוב יותר את הזמן של המנהלים וצוות משאבי אנוש בחברה על ידי שימוש בתוכנת גיוס. להלן כמה היבטים הקשורים לאופן שבו עסקים יכולים לחסוך משאבים יקרי ערך על ידי שימוש בתוכנת גיוס.

1.הליך מהיר ואוטומטי

התפקיד הדומיננטי והחיוני של צוות משאבי אנוש הוא גיוס עובדים. המפתח להצלחה בתחום הגיוס הוא להיות בעל הכישורים הדרושים כדי לצמצם את הזמן שלוקח לגייס את המועמד הנכון.

תהליך הגיוס יכול לפעמים להימשך שעות, מה שהופך אותו למשאבת זמן. בנוסף, התהליך גובה מחיר על יעילות העבודה של המראיין. עם מערכת גיוס חכמה, ממשק המערכת זמין 24/7. מערכת מאפשרת לסנן ולמיין את המועמדים באופן פשוט, יעיל ומהיר ומסייעת במציאת המועמדים המתאימים ביותר לתפקיד.

התקשורת נעשית מהירה, ככל שהפעולות הופכות לאוטומטיות. מכיוון שהמערכת עושה אוטומציה של כל תהליך הגיוס, היא עוזרת למנהלים להקדיש יותר זמן לפיתוח עסקי ולהשקיע פחות זמן בעבודה אדמיניסטרטיבית.

2.התחברות לשוק הנכון

פנייה לעולם העצום והטכנולוגי חיונית כדי שכל עסק ישגשג. אחד המרכיבים החיוניים להצלחה הוא לבשר לעולם על הכוונות שלכם. תוכנת גיוס עובדים מספקת לכם שלל פתרונות טכנולוגיים ומתקדמים כגון איסוף לידים נרחב ופרסום של מודעות הדרושים שלכם לקהל הרלוונטי. המערכת גם בונה מאגר שיטתי של טאלנטים, שניתן להשתמש בו כאשר נפתחות משרות רלוונטיות חדשות. מערכת הגיוס מציבה אתכם בשוק הנכון ומסייעת בגיוס של העובדים המתאימים ביותר לעסק ולמשרות שלכם.

3.בכל זמן ובכל מקום

תוכנת גיוס נגישה מכל רחבי העולם כך שניתן להתעדכן בכל ההתפתחויות. מגייסים יכולים להיות פרודוקטיביים יותר על ידי גישה לסמארטפון, טאבלט או כל מכשיר המחובר לאינטרנט. חברות יכולות להגדיל את הנוכחות הגלובלית שלהן עם הכלי הזה מכיוון שהוא מגדיל את טווח ההגעה החברתי באמצעות שילוב של מדיה חברתית. רוב המועמדים מקיימים אינטראקציה בפלטפורמות דיגיטליות ומשתמשים ביישומי חיפוש עבודה ניידים.

4.מערכת מעקב אחר מועמדים (ATS)

ניתן לייעל את כל העדכונים לגבי כל מועמד. ניתן לדעת את הסטטוס של כל אפליקציה בודדת ולגשת אליה בקלות. תכונת שילוב היומן עוזרת לאנשים עסוקים לעקוב אחר האירועים הקרובים. ניתן לזהות גם פרופילים כפולים. התכונה של הפניות יוצרת ממשק קל הן למשתמש והן למועמד.

5.מידע בטוח

אין צורך לדאוג מאובדן נתונים עקב הפסקות חשמל או השחתה של נתונים; כל העבודה והמסמכים היקרים שלכם נשמרים על ידי התוכנה. אין צורך לחשוש במהלך תקלות נתונים, התוכנה מגבה את הנתונים ומצמצמת את הניהול והניירת בין המחלקות. כשיש תוכנת גיוס, אפשר לעקוב אחר כל המועמדים ולמיין אותם. לא צריך לדאוג יותר מאובדן או גניבה של מסמכים. המידע נשמר בצורה המרוכזת, המאובטחת והנגישה ביותר.

6.כסף שנחסך הוא כסף מושקע

ראיונות של מועמדים שאינם מתאימים לתפקיד מצריך משאבים רבים כמו זמן וכסף. בעזרת תוכנה לגיוס עובדים אפשר לקצר את תהליך הגיוס ולהיות בטוחים שהמועמדים הרלוונטיים ביותר יגיעו אליכם, מה שמבטיח חיסכון כספי. העלות היחידה שכרוכה בשימוש בתוכנת גיוס היא של התקנת התוכנה. זוהי השקעה נבונה עם תשואה קלה. ניתן לצמצם את ההוצאות בגין סוכנויות גיוס ופרסומות ממומנות, כמו גם עלויות נסתרות כמו צילום מסמכים ושאר משאבים שיכולים להיות מופחתים באופן משמעותי.

7.שפרו את הפרודוקטיביות של המגייס

טקטיקות גיוס מסורתיות מגבילות אתכם למשרד ומצריכות גישה למחשב או לניירת. שימוש בתוכנת גיוס מקוונת יכול להגביר משמעותית את היעילות של המגייס. תוכנת גיוס משלבת לעתים קרובות טכנולוגיית ענן, המאפשרת למשתמשים להתחבר תוך כדי תנועה באמצעות המכשירים הניידים שלהם. המשמעות היא שמגייסים יכולים לעבוד בהצלחה מכל מקום!

8.שפרו את הטווח החברתי

בשוק העבודה של היום, האלמנט החברתי הוא קריטי. תוכנת גיוס יכולה לחבר אתכם לרשתות מדיה חברתית כמו פייסבוק ולינקדאין, ולאפשר לכם להגיע למאגר גדול יותר של מועמדים. אתם יכולים גם לקשר את פרופילי המדיה החברתית שלכם לחלק ממערכות תוכנות הגיוס שיש להן יכולות אינטגרציה של מדיה חברתית.

9.צמצמו לזמן מינימלי את תהליך הגיוס

כשזה מגיע לגיוס, יש הרבה פעילויות אדמיניסטרטיביות שצריך להשלים, כמו מילוי ניירת ובקשות. תוכנת גיוס יכולה לעזור להאיץ את התהליך כולו ולצמצם את משך הזמן שלוקח לביצוע ההליכים החוזרים הללו שגוזלים מכם זמן רב.

10.משפרת את יעילות התקשורת

כשמדובר בגיוס עובדים, חיוני להגיב במהירות ולתקשר ביעילות הן עם הצוות שלכם והן עם המועמדים הפוטנציאליים. תוכנה מסוג זה יכולה לספק לכם כמה כלי תקשורת מדהימים, כמו גם את היכולת לבצע אוטומציה של דברים כמו תגובות למייל. אתם יכולים להגדיל במידה ניכרת את ערוצי התקשורת שלכם ולעדכן את המועמדים על ידי שימוש בתוכנת גיוס.

11.מספקת אוטומציה לתהליך הגיוס

יתרון משמעותי נוסף הוא שתוכנת גיוס חכמה יכולה להפחית באופן משמעותי את הצורך בגיוס אנושי. מגוון רחב של פעולות הופכות לאוטומטיות, ואף ניתן לתזמן אותן לזמנים או לימים ספציפיים. אוטומציה זו מספקת לכם יותר שליטה ומאפשרת לכם להתמקד בתחומים אחרים בתהליך, כגון עריכת ראיונות עומק וניתוח רשימת המועמדים הפוטנציאליים שלכם. 

עוד לא התקדמתם למערכת גיוס חכמה? לחצו כאן והכירו את הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים של נילוסופט.