fbpx

HUNTER EDGE כל מה שרצית לדעת

מערכת ה-“Hunter EDGE” הנה מערכת הגיוס המתקדמת ביותר היום.

מערכת גיוס זו עובדת על טכנולוגיית ענן ומהווה פתרון ייחודי ומושלם עבור ארגונים (בכל סדר גודל) ועבור חברות השמה.

מערכת ה- “Hunter EDGE” אינטואיטיבית וידידותית למשתמש והוקמה בכדי לייעל את הליך הגיוס במובנים של זמן, סדר, חסכון ומהירות.

כמובן שהמערכת כולל יכולות מתקדמות רבות ונותנת מענה למגוון רחב של צרכים.

מערכת Niloosoft Hunter EDGE היא כמובן בבסיסה מערכת למעקב אחר מועמדים במהלך הגיוס – ATS (Applicant Tracking System) מה שמאפשר לכם לדעת לגבי כל מועמד, איפה הוא נמצאה בתהליך הגיוס? לאיזה משרה הוא הכי מתאים, מה המראיינים השונים חושבים עליו ואיזה עוד מועמדים מובילים יש לכם, אבל זה לא מסתיים בזה בלבד.

האפליקציה לטלפונים החכמים Hunter Quick Hire מאפשרת לכם לרתום את כולם לתהליך הגיוס!

וכך כול המנהלים מכול הדרגים בחברה יכולים להשתתף בתהליך בכול מקום ישירות מהנייד שלהם.

ה Hunter EDGE היא גם מערכת לניהול קשרי מועמדים CRM – (Candidate Relation Management) אשר מאפשר לכם לנהל את כול התקשורת עם המועמדים, לשלוח להם תקשורת באימייל, SMS, ובווצאפ ולנהל את כל הקשר עם המועמד לאורך שנים, ניתן לתאם תקשורות מתוזמנות ואפילו לנהל תקשורת באמצעות בוט אוטומטי לחלוטין.

בנוסף מערכת הגיוס של נילוסופט מאפשרת לכם לנהל את כל מקורות הגיוס שלכם (Sourcing) לפרסם משרות ישירות לוחות הדרושים המובילים, לעשות Shar למשרות ברשתות חברתיות, לנהל את כול חברות ההשמה והאיוש למיניהן ולעקוב אחרי כול מקורות הגיוס של החברה כדי לבחון איזה מהם מתאים למה ועובד בצורה הטובה ביותר עבורכם.

כל זה כמובן נתמך באמצעות ה Hunter BI שלנו שמאפשר לכם לקבל תמונת מצב אמתית, ברורה וויזואלית על מצב הגיוס שלכם.

Hunter EDGE היא גם מערכת לאיתור כישרונות TDS (Talent Detection System) שיודעת לנצל את המשאבים הקיימים שלכם. לאחר שנים של השקעה באיסוף מידע על מועמדים ויצירה של בסיס נתונים גדול יש לכם את היכולת לנצל את המידע הזה ששוכב אצלכם בתוך המערכות ולאתר את הכישרונות שכבר נמצאים אצלכם ללא עלות נוספת! צייד המועמדים של נילוסופט הוא הכלי האולטימטיבי והמתקדם ביותר לעשות בדיוק את זה. באמצאות מנגנון בינה מלכותית (AI) אנחנו מפענחים את המידע שקיים על המועמדים שלכם בצורה אוטומטית לחלוטין ומבצעים חיפושים והתאמות למשרות שלכם.

אין לכם מאגר מידע משלכם? אין בעיה, Hunter AGDE יודע לחפש ברשתות חברתיות כגון LinkedIn, Stuck Over Flow וברשת האינטרנט באופן כללי ולייבא את המידע ישירות

ל Hunter AGDE שלכם. כמובן שכול מי ששולח לכם קורות חיים או מגיש מועמדות דרך אחד מהאתרים שלכם מתויק ועובר Parsing בצורה אוטומטית לחלוטין.

מיתוג המעסיק שלכם חשוב לכם? סידרת המוצרים המשלימים שלNiloosoft Hunter  מאפשרת לכם ליצור אתריי קריירה מדהימים, דפי קריירה בתוך ה Facebook, אתר חבר מביא חבר, דפי נחיתה ופורטל קידום פנימי אשר כוללים את המיתוג המיוחד שלכם בדיוק כמו שאתם רוצים שהוא יהיה.

עובדים ממספר לוקיישנים בעולם, Hunter AGDE יודע לעבוד במספר שפות כגון אנגלית, עברית, גרמנית, פולנית, ספרדית ועוד.. Hunter AGDE יודע להתאים את עצמו למשתמש כך שהוא יוכל לעבוד מכול מדינה ובכול שעה ללא צורך לשנות שום דבר.

עובדים עם הרבה חברות השמה?

מקבלים קורות חיים ממספר רב של מקורות גיוס ולא מצליכים לנהל אותם בצורה טובה?

Hunter AGDE מספק לכם ממשק לניהול חברות השמה ומקורות גיוס מגוונים. כול חברת השמה מקבלת משתמש להתחברות ל Hunter AGDE ללא עלות, אתם יכולים לפרסם להם משרות לאיוש בלחיצת כפתור והם יכולים להגיש מועמדים ולקבל פידבק מידי האם המועמד כבר קיים אצלכם, מה מצב תהליך הגיוס של המועמדים שהם שלחו לכם ועוד. מערכת Hunter AGDE יודעת מי שלח ראשון, היא יודעת עם המועמד הזה כבר קיים ממקור אחר, היא גם יודעת לתעדף מי המקור גיוס הזול ביותר עבור החברה.

מגייסים במסות למוקדי השירות או המכירות שלכם (Call Centers)?

Hunter AGDE יודע לגייס בדיוק בדרך שלכם!

ניהול קורסים, ימי הערכה ואבחונים מרוכזים, ניהול מכסות גיוס, ודוחות מותאמים לניהול גיוסי מסה.

Hunter ADGE משתמש בתקני האבטחה הקפדנים והמחמירים ביותר בישראל ובאירופה כגון GDPR ו ISO27001, המידע נשמר בצורה מוצפנת ובטוחה דבר אשר נבדק שוב ושוב על ידי מומחי הבטחת מידע שונים אשר אישרו פה אחד. Niloosoft Hunter EDGE הינה המערכת הבטוחה ביותר לשימוש!

לא סתם יש לנו לקוחות מתחום הבנקאות, הכספים, הביטוח, הביטחון ועוד רבים אחרים.

לסיכום מערכת Hunter AGDE היא לא סתם מערכת גיוס, היא סדרה של הרבה מאוד כלים וטכנולוגיות מתקדמות מאוד אשר ביחד נותנים את הפתרון המקיף ביותר שיש כיום בתחום הגיוס.

מערכת Niloosoft Hunter AGDE קיימת במספר גרסאות שמתאימות לארגונים קטנים, בינוניים, מגייסים מקצועיים, אירגוני Enterprise, גיוסי מסה ועוד.