הדור הבא של שוברי המתנות

המאמר נכתב באדיבות רפי  שמיר – מנכ"ל חברת XBouns  בחירה ורכישה של מתנות לעובדים וללקוחות לחגים, לימי הולדת או לכל אירוע משמח, היא משימה המוכרת היטב למנהלי משאבי אנוש והרווחה . 
היחס האישי מעלה לעובד את המוטיבציה וגורם לו להרגיש מיוחד. גם צ'ופר על עמידה ביעדים ותמריצים , מעודד את העובד ונמצא כמשפר ביצועים וכמפחית לחצים .על פניו, תהליך בחירת המתנה לעובדים נראה כתהליך מהנה במיוחד, אבל אם תשאלו את העוסקים במלאכת משאבי האנוש, רבים מהן יודו כי מדובר בכאב ראש רציני.
מתנות לעובדים ולקוחות אמורות להיות מקוריות ומפתיעות, ולשמח את המקבלים, אבל כיצד בוחרים מתנה שתשפיע באותה דרך על כמה עשרות, מאות ואולי גם אלפי אנשים? איך בוחרים מתנה מקורית לראש השנה, מדי שנה? אחד הפתרונות היעילים לתסבוכת, הוא הענקת שוברי מתנה, המעבירים את כוח הבחירה לידי המקבלים.

הבחירה עוברת לעובדים
להענקה של שוברי מתנה מספר יתרונות משמעותיים. אחד החשובים שבהם הוא גיוון האפשרויות שהשובר מכיל בתוכו (אטרקציות, מסעדות, סרטים, ספא ועוד), כך שכל אחד ואחת ממקבלי המתנה יוכל לבחור בחוויה שהוא מעוניין בה. מתנה זו עדיפה בהרבה מפריט חסר ייחוד וזהות, שנבחר על ידי ההנהלה.
יתרון נוסף הוא עצם הבחירה. כאשר אתם מעניקים לעובדים או ללקוחות מערכת דיגיטלית המכילה מגוון רחב של חוויות לבחירה, אתם מעניקים להם את היכולת לשלוט באופי המתנה ולבחור את ההטבה האידיאלית עבורם. בכך אתם מעצימים את ערכו של השי בעיניהם.

העולם עובר לדיגיטל
רשת האינטרנט שינתה את הדרך בה אנחנו עושים דברים. חדירת הטלפונים החכמים (הסמארטפונים) לחיינו לקחה את השינוי צעד נוסף קדימה. מתי ביקרתם בפעם האחרונה בבנק, שלחתם מכתב בדואר, שילמתם חשבון באמצעות הטלפון או רכשתם כרטיסים לקולנוע בקופה? וזה רק חלק קטן מהפעולות אותן אנו מבצעים באמצעות האינטרנט והטלפונים החכמים
שוברי המתנה כפי שאנו מכירים הם שוברים של ממש. מודפסים על נייר או טעונים בכרטיסי פלסטיק המעוצבים כרטיסי אשראי. בעקבות ההתפתחויות הטכנולוגיות גם שוברי המתנה עוברים לעולם הדיגיטאלי וחייהם של אנשי משאבי האנוש הופכים לקלים יותר. בעולם בו כל פעולה כמעט ניתנת לביצוע מהיר ואמין באמצעות כלים דיגיטאליים, אין סיבה לכך ששוברי המתנה ימשיכו להיות מודפסים על נייר או להיטען בכרטיסי פלסטיק.
שוברי המתנה עוברים לעולם הדיגיטאלי ואתם מוזמנים להצטרף למהפכה.

שוברי מתנה דיגיטאליים. איך זה עובד?
מערכת השוברים הדיגיטאליים מאפשרת משלוח של שוברים לטלפון החכם של העובדים תוך שניות. אגב, המערכת מאפשרת להציג סרטונים עם שמות העובדים ולהפוך את המתנות לאישיות ומשמחות אפילו יותר. העובד נכנס לאתר ייחודי, מעוצב על פי כללי השפה העיצובית של הארגון וכל שנשאר לו הוא לבחור מתנה, מתוך המגוון המוצע בדף ולהתחיל ליהנות.
יותר מזה, מאפשרת המערכת תיזמון אוטומטי של יום שליחת דף הבחירה, כך שישלח בבוקר יום ההולדת שלו בתוספת ברכה אישית. לעובד

הבחירה של החברות המובילות בישראל
לשימוש בשוברי מתנה דיגיטאליים, לא מעט יתרונות, ביניהם: יצירה ומשלוח מיידי של שוברים, עיצוב על פי דרישה, יכולות בקרה ודיווח יעילות, חיסכון אדיר בעלויות, אפשרות לתזמן משלוח על פי תאריכים ומגוון רחב של בתי עסק ורשתות בהן ניתן לממש את השובר.
בפעם הבאה בה תתלבטו לגבי בחירת מתנות לעובדים או ללקוחות (כולנו יודעים שהיא תגיע ממש בקרוב), אתם מוזמנים לעבור לדור הבא של שוברי המתנה, לחסוך זמן ועלויות ולהעניק את המתנות המבוקשות ביותר בדרך הנוחה והמתקדמת ביותר.

XBonus צברה ניסיון רב בתחום שוברי המתנה המודפסים והדיגיטליים לעובדים וללקוחות אשר הוביל לכך שחברות וארגונים מובילים בישראל בחרו בשוברי המתנה הדיגיטאליים של XBonus, ביניהם: AIG, 'ארקיע', 'מימון ישיר', 'רפאל', NICE"' 'לאומי, 'טבע' ועוד.

הטבה מיוחדת לשותפי NILOOSOFT!
יום כיף צוותי במנה לעובדים בהזמנה כמותית. שאלו את נציג המכירות !

http://tapuznet.activetrail.biz/NILOOSOFT_XBONUS