מדוע יותר ויותר חברות רוכשות מערכת ניהול משאבי אנוש?

בסביבה העסקית המהירה והתחרותית של היום, חיוני שחברות ועסקים יחזיקו במערכת יעילה ואפקטיבית לניהול משאבי אנוש (HRMS). מערכת זו היא תוכנה הממכנת פונקציות רבות של משאבי אנוש, כגון ניהול נתוני עובדים, גיוס עובדים, קליטת עובד לחברה, שכר, ניהול הטבות ותנאים וניהול ביצועים. יותר ויותר חברות מבינות כיום את היתרונות של מערכת ניהול משאבי אנוש חכמה, ולכן הן משקיעות במערכות אלו.

5 סיבות להשקיע במערכת ניהול משאבי אנוש מתקדמת

ניהול מידע יעיל ומהיר

אחת הסיבות העיקריות לכך שחברות רוכשות מערכת משאבי אנוש היא לייעל את תהליכי משאבי האנוש בחברה. עם HRMS, מנהלי משאבי אנוש יכולים לנהל את כל המידע על העובדים בצורה יעילה ומדויקת יותר. לדוגמה, במקום להזין ידנית נתוני עובדים בגיליונות אלקטרוניים, מנהלי משאבי אנוש יכולים להשתמש ב-HRMS כדי להפוך את התהליך לאוטומטי, מה שחוסך זמן ומפחית את הסיכון לשגיאות. בדרך זו, מנהלי משאבי אנוש יכולים להתמקד בפעילויות משאבי אנוש אסטרטגיות יותר כגון ניהול עובדים ותכנון כוח אדם.

הפחתת שגיאות

סיבה נוספת לכך שחברות משקיעות במערכת משאבי אנוש היא על מנת לשפר את דיוק הנתונים והתאימות. מערכות HRMS מציעות מאגר מרכזי לנתוני עובדים, מה שאומר שמנהלי משאבי אנוש יכולים לגשת בקלות למידע על העובדים, כגון היסטוריית העסקתם, תפקידם בחברה ופרטי השכר והתנאים שלהם – הכל במערכת אחת.

זה מפחית את הסיכון לטעויות ומבטיח שנתוני העובדים יהיו תמיד עדכניים ומדויקים. בנוסף,מערכת HRMS יכולה גם לסייע לחברות לעמוד בחוקי העבודה והתקנות הקיימות על ידי אוטומציה של פעילויות הקשורות להתנהלות השוטפת, כגון מעקב אחר שעות העבודה של העובדים, בקשות לחופשה וחישובי שכר.

שיפור תהליכי גיוס ושימור עובדים

מערכת ניהול משאבי אנוש יכולה גם לעזור לחברות לשפר את תהליכי הגיוס וניהול הכישרונות שלהן. עם HRMS, מנהלי משאבי אנוש יכולים ליצור מודעות לפרסום משרות פתוחות, לנהל קורות חיים ויישומים ולעקוב אחר התקדמות המועמדים בתהליך הגיוס.

מערכות אלו יכולות גם לעזור לחברות לשפר את ניהול העובדים שלהן על ידי מתן תובנות לגבי ביצועי העובדים, כישורים ומסלולי קריירה. כך מנהלי משאבי אנוש יכולים לזהות עובדים בעלי ביצועים גבוהים וליצור עבורם תוכניות לפיתוח קריירה, מה שעשוי לשפר באופן משמעותי את המוטיבציה ומעורבות העובדים ושימורם בחברה.

חיסכון בעלויות

יתרון נוסף של מערכת ניהול משאבי אנוש הוא שהמערכת יכולה לעזור לחברות להפחית עלויות. על ידי אוטומציה של תהליכי משאבי אנוש, מנהלי משאבי אנוש יכולים לחסוך זמן יקר ולהפחית את הצורך בעבודה ידנית, מה שמסייע לחברות להפחית את ההוצאות הקשורות ל-HR.

לדוגמה, מערכת HRMS יכולה להפוך הנפקת דוחות שונים לאוטומטית, מה שמפחית את הצורך בחישובים ידניים והזנת נתונים, ומשפר את הדיוק. בנוסף, HRMS יכולה גם לעזור לחברות להפחית את העלויות הגבוהות הכרוכות בתחלופת עובדים על ידי שיפור מעורבות העובדים בחברה ושימורם באופן מיטבי וארוך טווח.

חוויית עובדים טובה יותר

מערכת משאבי אנוש יכולה גם לעזור לחברות לשפר את חווית העובדים שלהן. עם מערכות HRMS מסוימות, העובדים יכולים לגשת למידע האישי שלהם, כגון תלושי השכר שלהם, מידע על תנאים ובקשות לחופשות, דרך פורטל שירות עצמי. כך העובדים יכולים לנהל את הפעילות הקשורות לתחום משאבי האנוש בחברה בעצמם, ללא צורך ביצירת קשר עם מנהלי משאבי אנוש בכל שאלה או בקשה, מה שמשפר את חווית העובדים ומפחית את עומס העבודה עבור מנהלי משאבי אנוש.

גם תהליך גיוס עובדים חדשים באמצעות תוכנת ניהול משאבי אנוש חכמה, מאפשר למועמדים פוטנציאליים לחוות חוויית גיוס טובה, יעילה ונעימה יותר, משום שהיא חוסכת זמן יקר, מאפשרת שמירה על קשר שוטף ונוח עם מועמדים בשלל אמצעים ומסייעת בקליטה קלה ומסודרת לחברה. 

לסיכום, חברות משקיעות במערכות משאבי אנוש איכותיות כדי ליצור תהליכי משאבי אנוש טובים ויעילים יותר, לשפר את התאימות, להפחית עלויות ולהפוך את חווית העובדים לטובה יותר.

מערכות HRMS מציעות מגוון רחב של יתרונות, כגון אוטומציה, דיוק נתונים, ניהול תהליך הגיוס, ניהול מועמדים, הנפקת דוחות וחיסכון בעלויות. חברות שמשקיעות במערכת משאבי אנוש חכמה, יכולות להשיג יתרון תחרותי על ידי ייעול תהליכי משאבי האנוש שלהן, שיפור התאימות ושיפור חווית העובדים שלהן. לכן, ניתן לראות יותר ויותר חברות שמתקדמות למערכות ניהול משאבי האנוש החכמות של חברת נילוסופט.

מערכת Hunter EDGE לניהול משאבי אנוש וגיוס לארגונים וחברות 

מערכת Hunter EDGE היא מערכת גיוס מתקדמת שנועדה לייעל את תהליכי הגיוס של הארגון או החברה שלכם. מערכת זו מבוססת טכנולוגיית ענן ומאפשרת למנהלי משאבי אנוש וגיוס לגשת אליה מכל מקום ובכל זמן, תוך מתן גמישות ונוחות מירבית.

גרסת ה-Enterprise היא פתרון אידיאלי לחברות וארגונים גדולים המבצעים גיוסים רבים ועובדים בשיתוף פעולה הדוק עם חברות השמה ומנהלים בתוך הארגון כדי להבטיח גיוס חלק ואיכותי. המערכת כוללת גם מודול עובדים לניהול משאבי אנוש ומספקת דוחות אנליטיים וויזואליים של כל מדדי הגיוס באמצעות דוחות BI.

ואם זה לא מספיק, מערכת Hunter EDGE מתהדרת בשלל פונקציות מתקדמות כגון אפליקציה לנייד עבור מנהלי גיוס ומשאבי אנוש, ממשק להפניית חברים ואתרי קריירה, ופונקציות רבות אחרות. עם מערכת Hunter EDGE Enterprise Version, אתם יכולים ליצור מסד נתונים מקיף של מועמדים המאפשר לכם לחפש, לאתר, להגיע, לנהל ולגייס מועמדים במהירות ובקלות, מה שמעניק לכם יתרון תחרותי בשוק. המערכת כוללת גם תכונת "צייד מועמדים" המאחסנת את כל המידע על המועמד, מה שהופך אותו לנגיש ונוח לשימוש.

התקדמו לניהול משאבי אנוש איכותי ויעיל יותר. לקבלת דמו למערכת ללא תשלום, לחצו כאן.