שחף חיו | קבוצת שחף

שחף חיו | קבוצת שחף

מאת: ליאה וידר, מנהלת לקוחות בחברת Niloosoft.
המאמר נכתב באדיבות שחף חיו, קבוצת שחף.

"שחף" אבטחה נוסדה ב- 1989, הביאה לשוק האזרחי סל בטחון שכלל חדשנות ומהפכניות במגוון שרותיה, פתרונות לשרותי אבטחה חקירות ייעוץ בטחוני, שרותי מוקד, ומיגון אלקטרוני נרחב.
ב"שחף" פועלים בהתמדה לקשר רציף עם לקוחותיה לרמת איכות ויעילות מקצועית, מהיותה מנוהלת ע"י פורום צוותי מנהלים בעלי עבר בכוחות הביטחון.
ההקפדה וההתמדה על הטיב והמצוינות ברמה האנושית היא שהפכה את "שחף" לחברה מתמחה בפתרונות בביטחון השוטף של לקוחותיה, בסיוע טכנולוגיות ואמצעים מהמתקדמים ביותר.

"אפשר לחלק את העולם שלנו לשניים" מספר שחף, הבעלים של חברת 'שחף אבטחה' "החלק הראשון הוא עד היום שהתחלנו לעבוד עם מערכת EDGE והיום שאחרי…. עד שהתחלנו לעבוד עם המערכת – הכל נעשה בצורה ידנית ושבלונית שגרמה לדברים להיות מסורבלים, לא נכונים, לא מדויקים, ללא שיטה ברורה וללא אפשרות לאתר לפי חיתוכים וכמובן שעלויות הטיפול והמעקב היו גבוהות והיוו טרחה אחת גדולה לעוסקים במלאכה. דרכי העבודה שלנו היו בנאליים ושגרתיים לא תחכום מיוחד כמו פרסום בפורטלים שונים, אתרי משרות כמו "גובמאסטר" ו"אולגובס" ובעיתונות. האפשרות היחידה שלנו לאתר עובדים היה רק לפי קמפיין ספציפי. לא הייתה שום אפשרות לבצע איתור בדרכים מתוחכמות לבטח שלא בלחיצת כפתור כיום".
עם הזמן הבינו במחלקת גיוס עובדים שכל נושא ניהול קורות חיים זה כוח ושעליהם לעשות שינוי תפיסה ולמצוא דרך טובה ואיכותית בה יוכלו לאגור את כל האנשים ששולחים קורות חיים ולשכלל את המערכת כך שניתן יהיה להפיק כמה שיותר מהקיים ולמצות את כל המאגר על הצד הטוב ביותר תוך שימוש בחתכים שחשובים להם לרבות אזורים גאוגרפיים, הכשרות וניסיון.

שחף מספר על הפעם הראשונה בה ראה את המערכת: "עם הצגת המערכת ע"י סמנכ"ל החברה – ליאור, לא נותר בנו ספק כי מערכת EDGE תיתן לנו את המענה על הצד הטוב ביותר. בדקנו אפשרות מול מערכת מתחרה שנמצאה כלא רלוונטית למול 'EDGE ' בגלל מספר הבדלים מהותיים שלא השאירו מקום לספק במי נותר לבחור. זיהינו במערכת 'EDGE ' כממשק מאוד נוח לתפעול, הנהלה נעימה ומקצועית, מחיר הולם לתמורה, אפשרות למערכת שליחת הודעות, מענה אוטומטי למיילים, שליחת מסרים, חיתוכים, חיסכון בניירת וקלסרים, חיסכון בזמן ועוד שלל יתרונות שנתנו לנו את המענה הרצוי לצרכים שלנו. יש לציין שעם הזמן זיהינו ביתר קלות שמחלקת שירות הלקוחות של נילוסופט מקצועית מאוד וזמינה למתן מענה ותמיכה שוטף על הצד הטוב ביותר. ביצענו מספר עדכונים במערכת שנתפרו לשימושים ולצרכים שלנו. ביצענו עדכון של 3 טמפלטים החל ממענה אוטומטי שמגיע למועמדים ששולחים קורות חיים וכך הם יכולים למעשה לקבל אישור שקורות החיים שלהם נקלטו במערכת וממשיכים לטיפול ועד תשובות למועמדים שנשלחים גם ע"י טמפלט מסודר. במערכת שלנו משתמשים כיום 2 בעלי הרשאות ובמהלך השנה הקרובה נכפיל את הכמות. כמו כן טענו את מערכת שליחת הודעות SMS דרכה נשלחות הודעות מידיות למועמדים לפי הצורך ובכך נוצרת תקשורת מהירה וכתובה ללא זמן המתנה.

"הכל השתפר!!!",מספר בהתלהבות שחף, "ברמה הטכנית כבר אין צורך להדפיס קורות חיים, אין צורך לתייק קורות חיים, אין צורך לעבור ידנית על קורות חיים. ניתן לבצע חיפוש של מועמדים לפי צרכים שלנו שזה הדבר הכי מדהים במערכת. לאחרונה איישנו משרה מיוחדת של אבטחה רכובה על אופנועים, איתרנו 19 מועמדים שיש להם רישיון על אופנוע, שיש להם רישיון לנשק, שהם בעלי הכשרה צבאית של רובאי 05 ומעלה ושהם גרים באזור גוש דן (לפי דרישות הלקוח). פילחנו את הדרישות ברמה גבוהה שלא הצריכה מאתנו לפרסם מודעות פרסומיות שהיו מאלצות אותנו להוציא כסף רב על שיווק המשרה. מדהים! כמו כן יש לציין שהמערכת מאפשרת לנו לנהל מעקב איכותי ואמיתי אחר מועמדים, והיא מאפשרת לנו לשלוח הודעות ולעדכן את המועמדים לפי הצורך שלנו בהתאם לסטאטוס של המועמדים וזה גם נותן לנו לאכוף את החוק החדש שמחייב מעסיקים לשלוח הודעה כתובה למועמדים אודות תהליך הגיוס שלהם".