רוני איילון-מגר | מנכ"ל | הון אנוש

רוני איילון-מגר | מנכ"ל | הון אנוש

חברת הון אנוש מתמחה באבחון ובהשמה של מנהלי כספים, רואי חשבון, מנהלי חשבונות וחשבי שכר בלבד. הון אנוש מובילה למעלה מ- 15 שנה את תחום גיוס אנשי הכספים ומשנת 1999 אבחנה 10,000 מתוך 120,000 מנהלי כספים ומנהלי חשבונות המועסקים בישראל.
המיקוד בתחום הכספים, ההתמחות ארוכת השנים והאבחון המעמיק בשיטת הון אנוש מפחיתה את הסיכון בגיוס עובדים שאינם איכותיים ורוב רובם של המנהלים והעובדים שגייסנו מהווים עד היום נכס לחברות המעסיקות.

הקשר עם חברת נילוסופט (הורייזן בשמה הקודם) החל עוד בשנת 2003.
הון אנוש הייתה אחד מלקוחותיה הראשונים של תוכנת נילוסופט שנקרא אצלנו "צייד קורות החיים" ומאז תחילת השימוש בתוכנת האיתור, כל קורות חיים שמגיעים אלינו בכל ערוצי הפרסום מוזרמים אוטומטית לשרת של נילוסופט.
השיפורים הרבים להם אנו זוכים לאורך כל השנים מסייעים לנו למצוא התאמות מדויקות למילות המפתח שאנו מזינים בצורה קלה ופשוטה.
כך, לדוגמא, הזנת חיפוש מנהלי חשבונות בעיר רחוקה כמו קריית שמונה מאפשר לנו לאתר 41 מנהלי חשבונות בתוך דקה.

אחד השימושים הפופולריים שמאפשרת לנו תוכנת נילוסופט הוא איתור פשוט של מועמדים שפנו אלינו בעבר, במטרה להציע להם משרות אטרקטיביות של מנהלי כספים או מנהלי חשבונות בשכר מעל הממוצע במשק. מועמדים רבים מופתעים לטובה מיכולתנו לאתר אותם גם לאחר שחלפו 12 שנה מאז פנו אלינו.

תוכלו לראות את השימוש היעיל של הון אנוש בתוכנת נילוסופט בסרטון קצר >> http://www.youtube.com/watch?v=iK2_wXD5RSA
ההצלחה לה זוכה הון אנוש, אשר באה לידי ביטוי בכ- 90% לקוחות חוזרים ובדירוג 5 מתוך 5 מלקוחותינו באתר דפי זהב, נזקפת גם לזכות האפשרויות המתקדמות שמעניק לנו השימוש בתוכנת נילוסופט.

מכתבי הערכה הון אנוש