נירית טולדנו

גם סלקום אומרים: רק Hunter EDGE!

חברת סלקום ישראל בע"מ הוקמה בשנת 1994 והינה חברת התקשורת הגדולה והמובילה בישראל. סלקום מציעה את מערך שירות הלקוחות הגדול והרחב ביותר בארץ, הכולל מוקדי שירות לקוחות טלפוניים, חנויות מכר ומרכזי שירות בפריסה ארצית.
מחלקת הגיוס בסלקום אחראית על כלל תהליכי הגיוס והניוד בארגון הכוללים מיון וגיוס תפקידי מטה ונציגי שרות ומכירה. המחלקה אמונה על הגיוסים בסלקום, נטוויז'ן ודינמיקה ומתאימה עצמה לצרכי גיוס של החברות השונות.
שיטת הגיוס שלנו כללה עד כה הקלדה ידנית של אלפי קורות חיים בחודש (הקלדת פרטיו האישיים של המועמד, שתילת קורות החיים שלו במערכת והתאמת משרה התואמת את כישוריו). סגנון עבודה זה דרש מאתנו משאבים רבים והשקעה של שעות עבודה רבות בהקלדה ידנית של קורות החיים למערכת וכל זאת טרם פנייה למועמדים ובחינת התאמתם למשרות.

ביוני 2013 התחלנו בבחינת מערכות גיוס שונות. ההחלטה לכך נבעה מן הצורך בייעול תהליכי עבודה, צמצום הזמן הרב שהושקע בהקלדות וניצול המשאבים שלנו להתמקדות במועמד עצמו ולא בתפעול שמסביב. בהתאם לכך החלטנו לתור אחר מערכת גיוס מתקדמת ובעלת מנגנון תיוק וניתוח קורות חיים אוטומטי. חשוב היה לנו בראש ובראשונה סביבה טכנולוגית חדשנית ומתקדמת, ובהתאם לכך משקל רב ניתן למערכות אינטרנטיות בפלטפורמת ענן. לאחר מפגשי התרשמות עם מספר חברות הטובות במשק ופיילוט שערכנו עמן בחרנו את Hunter HRMS של חברת Niloosoft, ובינואר 2014 עלינו לאוויר. המערכת מאוד אינטואיטיבית וידידותית למשתמש, מה שהקל עלינו מאוד את המעבר למערכת חדשה. מנגנון תיוק קורות החיים האוטומטי מצוין והצייד האוטומטי סורק את קורות החיים ומוצא התאמות מדויקות למילות המפתח שאנו מזינים. ההתחברות למערכת היא ללא צורך בהתקנה תוכנה על המחשב וזמינה לנו מכל מחשב בכל זמן ובכל מקום. מתחילת הפרויקט הוצמד אלינו מנהל לקוח מקצועי ומסור, אשר למד את שיטות העבודה והצרכים הייחודים לנו ומלווה אותנו עד היום בכל שלבי האפיון וההטמעה של כל פיתוח הנעשה עד לקבלת מוצר העונה על דרישותינו. כמובן שנעשו ועדיין נעשים אפיונים רבים בכדי להתאים את המערכת לצרכים שלנו, דוגמה מצוינת לכך היא פיתוח מודול המוני חדש שנבנה במיוחד עבורנו והותאם לגיוסי המאסה שלנו. המודול כולל מרכזי הערכה, קורסים ותיעוד התהליך של המועמד על כל שלביו. פיתוח נוסף הוא דוח תקנים המאפשר לנו להתעדכן בזמן אמת במספר המשרות הפתוחות כרגע בחברה, כמה איושים בוצעו בכל חודש, מדידת SLA לסגירת משרה פנימית/חיצונית.
נילוסופט הם שותף עסקי שלנו ובזכות מערכת גיוס טובה אין ספק שאנו מגיעים ליעדינו.

שלכם,
נירית טולדנו | אחראית פרויקטים | מחלקת גיוס | קבוצת סלקום