נילי זיידמן | רכזת גיוס |Q Core Medical

נילי זיידמן | רכזת גיוס |Q Core Medical

 מאת: ליאה וידר, מנהלת לקוחות בחברת Niloosoft

נכתב על סמך ראיון עם נילי זיידמן, רכזת גיוס בחברת Q Core Medical

קיו קור מדיקל מביאה אל השוק את חוד החנית של החדשנות בתחום האינפוזיה לבתי חולים ולטיפול אמבולטורי. מוצרי החברה מתבלטים בגודלם ומשקלם המינימליים, בביצועיהם ודיוקם יוצאי הדופן, באופן בו הם תורמים לבטיחות הטיפול בחולה ובעלות השירות הנמוכה שלהם לאורך זמן. קיו קור מדיקל מנוהלת על ידי צוות מנהלים מנוסה המהווה בסיס איתן לחדשנות מתמדת ויציבות לאורך זמן. השילוב של צוות הפיתוח ורשת ההפצה הבינלאומית מאפשר לקיו קור מדיקל למצב עצמה כמובילה ובעלת הפתרון המתקדם ביותר בשוק האינפוזיה העולמי.

בשיחתנו עם נילי , רכזת גיוס בחברת Q Core Medical, היא שיתפה אותנו באתגרי העבודה לפני מערכת הגיוס Hunter HRMS: "טרם ההתקשרות עם נילוסופט עבדנו אך ורק עם מיילים שהגיעו מחברות ההשמה השונות ומאתרי הדרושים. היינו מקבלים קורות חיים של מועמדים וכן קבצים רלבנטיים. כל החומר היה נשמר במאגר במייל וכמו כן היה מתועד בקובץ אקסל גדול – מי נדחה , מי זומן , מתי , למה ומה היו התוצאות – הכל תועד באקסל".

שאלתנו הבאה לנילי הייתה מה גרם לה להחליט להשתמש במערכת גיוס "בשלב מסוים החברה מנתה למעלה מ200 איש , בכל רגע נתון היה כ 15-20 משרות פתוחות, והיקף הגיוסים והעומס רק גבר – לא הצלחנו לבדוק כראוי האם מועמד הגיע מחברת השמה כזו או אחרת והיו כפילויות של מועמדים אשר הובילו לאי נעימות רבה. כשהגענו לשלב שבו הרגשנו שזה בלתי אפשרי לעבוד בצורה זו יותר, החלטנו לבחון מערכת מסודרת"

כששאלנו את נילי אילו חלופות נבחנו ומדוע בחרו דווקא במערכת Hunter HRMS היא סיפרה: "נבחנו 2 מערכות המבוססת על ענן – ממשק הגיוס של SAP הגדול והמערכת של נילוסופט, שנבחרה פה אחד.

הממשק עונה לצרכינו – הוא זריז ונוח , ולא ניתן להזין מועמד אחד פעמיים. אין צורך יותר באקסלים או במאגרים , הממשק פשוט והמחיר אטרקטיבי"

לבסוף שאלנו את נילי האם המערכת ענתה על הצרכים שלה: " בסופו של דבר אנו חוסכים זמן רב על חיפוש המועמד באקסל ובמאגר כדי לדעת האם כבר משויך לחברת השמה מסוימת או לא . הקו"ח שמגיעים מאתרי דרושים כעת משויכים ישירות למשרה ולא צריך להתאים אותם , מעבר לכך הכל הרבה יותר מדויק ומאורגן".