מירב גושן אלבוחר

מירב גושן אלבוחר

מאת: ליאה וידר, מנהלת לקוחות בחברת Niloosoft.
המאמר נכתב באדיבות מירב גושן אלבוחר, מייסדת ומנכ"ל של מירב גושן אלבוחר השמות.

השכלתה של מירב גושן אלבוחר בעבודה סוציאלית ובהתנהגות ארגונית יצרה אצלה הבנה עמוקה של צרכי הפרט מול צרכי הכלל. ניסיונה העשיר בליווי תוכניות אקדמיות ובהשמת בוגרי תואר שני למנהלים, השמת בכירים בתעשייה ובהייטק, גיבשו אצלה תפיסה המתייחסת לתהליך באופן יצירתי, אישי, ו"מחוץ לקופסה".
לאחר שנים של התמחות בשילוב בין אדם וחברה ובתהליכי קבלת החלטות בצמתי קריירה שונים, מירב מאמינה ביכולתה לראות את שני הצדדים באופן מיוחד, להפגיש בין אדם, תפקיד וחברה באופן שלם שהוא מעבר לסך חלקיו, וכתוצאה מכך: ליצור ולעודד מצבי win win.

טרם ההתקשרות עם נילוסופט, מירב היית מגייסת באמצעות הלינקדאין ואתרי גיוס שונים אשר היו מגיעים לתוך המערכת הגיוס שהייתה להם "רציתי מערכת חדשה שתוכל לעבוד על ה WEB, שתוכל לשמור את הנתונים בענן, שתהיה ידידותית ויעילה, שלא תהיינה תקלות, שאוכל לעשות הסבה בצורה יעילה ולא מסורבלת ו"כואבת" באיבוד נתונים".

היות ומירב עבדה עם מערכת אחרת, התעורר צורך להעביר את כל הנתונים מהמערכת הישנה למערכת hunterEDGE , כולל כלל הפרטים על המועמד (קו"ח, פעילויות, קטגוריות, חוות דעת וכו'), המשרות, הלקוחות והספקים. מיטב מתכנתי Niloosoft עזרו בהסבה זו והצליחו להעביר באופן מושלם את כל הנתונים למערכת החדשה.

עוד לפני שמירב בחרה בחברת Niloosoft ובמערכת הגיוס Hunter EDGE , היא שאלה חברות אחרות לגבי הפתרונות שלהם.
"בסופו של דבר" מספרת מירב, "מערכת EDGE ענתה על כל הצרכים בצורה היעילה והטובה ביותר + התייחסות שלא מצאתי במקומות אחרים + מחיר סביר והגיוני. יש פחות דאגה לשימור הנתונים, אין עומס על המחשב, המערכת קלה לשימוש ומאוד user friendly, יש תגובה מהירה של השירות לקוחות ויש עם מי לדבר"

http://hasamot.co.il/