מורן בריטשנר

מורן בריטשנר

מאת: ספיר צוקרמן, מנהלת לקוחות בחברת Niloosoft
נכתב על סמך ראיון עם מורן בריטשנר- מנהלת גיוס ב"מדנס" סוכנות לביטוח בע"מ.

מדנס, סוכנות הביטוח העצמאית הגדולה בישראל, משרתת מאות אלפי לקוחות פרטיים ועסקיים, בכל תחומי הביטוח.
הסוכנות הוקמה בשנת 1972, המקצועיות והניסיון הפכו את מדנס לספק הנבחר על ידי קהילות ועסקים רבים בישראל כדוגמת קהילות עורכי הדין, רופאים, רואי חשבון, חברות הייטק, אדריכלים, משרתי הקבע וגמלאי צה"ל ועוד רבים אחרים.
מדנס מצטיינת ביצירתיות ובחדשנות ומפתחת מוצרי ביטוח חדשים ההולמים את צרכי המבוטחים ואת תנאי השוק המשתנים.
במדנס תמצאו פתרונות ביטוח בתחומים שונים:
ביטוח אחריות מקצועית, ביטוח חיים, ביטוח בריאות (קבוצתיים ופרטיים) , ביטוחי עסקים ,ביטוחי רכב , ביטוחי דירה , שירותים פיננסים ועוד.
בנוסף לפתרונות ביטוחיים, מדנס מעניקה ללקוחותיה מעטפת של שירותים נלווים כמו ייעוץ והגנה משפטית, ניהול סיכונים וניהול תביעות.

סוכנות הביטוח "מדנס" הינה אחת מהלקוחות הוותיקים של חברת Niloosoft, בסוכנות רכשו את מערכת הגיוס בשנת 2010 ומאז התחלפו כ- 3 מנהלי משאבי אנוש ורכזות גיוס שונות והשימוש במערכת לא חדל לרגע.
כיום, על המערכת עובדות מנהלת הגיוס מורן בריטשנר ו-2 רכזות גיוס.
מורן מנהלת הגיוס עובדת על המערכת של Niloosoft במדנס כשנתיים וחצי, לפני כן הגיעה מחברת השמה בה עבדו על מערכת גיוס אחרת. וכאשר הגיעה לסוכנות לביטוח מדנס מורן מספרת כי הצליחה לעבוד על המערכת בקלות, היא הגיעה להדרכה ללא עלות במשרדי Niloosoft, הדרכה ממוקדת ועניינת ומהר מאוד עבדה על המערכת באופן שוטף לחלוטין.

הראיון עם מורן מתחיל בשאלה,
האם את יודעת כיצד התבצע הגיוס לפני השימוש במערכת של Niloosoft ?
מורן מספרת , "לפי מה שאני מכירה ויודעת, בסוכנות עבדו בדרך המסורתית, דרך קבצי אקסל ומיילים – היו מפרסמים בעיקר באתרי דרושים ונעזרים בחברות השמה, אך כל התהליך נעשה באופן ידני לחלוטין".

מה הם הפיצ'רים שאתן יותר משתמשות בהם וכיצד הם משפרים את תהליך הגיוס?
"קודם כל אנחנו משתמשות במערכת רק בהיבט הגיוס,
מאוד נוח שכל קורות החיים עוברים למערכת באופן אוטומטי, המערכת פותחת תיק מועמד ובלחיצת כפתור אחת אנחנו יכולות לראות את כל ההיסטוריה שקרתה עם המועמד, את המשרות אליהן שוייך ואת הסטטוסים בתהליכי הגיוס.
בנוסף, צייד המועמדים הוא פיצ'ר חשוב בתהליך הגיוס ובעזרתו אנחנו עושות סינונים וחיתוכים בכל הDATA שלנו וזה חוסך לנו זמן רב.
והכי חשוב- הדו"חות נותנים לנו דרך לעקוב אחרי המדדים הנתונים השונים ולי נותנים את האופציה לראות את העבודה השוטפת של רכזות הגיוס באופן הטוב ביותר " .

תרצי להוסיף משהו נוסף בנוגע למערכת של Niloosoft ?
"המערכת מאוד נוחה וידידותית שזה מאוד חשוב לי- במהלך השנים נתקלתי ועבדתי עם מערכות גיוס שונות ומגוונות. רוב המערכות שעבדתי איתן היו לא נעימות לעין.
לעומת זאת, המערכת של Niloosoft מבחינה ויזואלית מדהימה- הצבעים נעימים לעין.
ודבר נוסף, תמיד יש לי את התמיכה המלאה מצד החברה ובעיקר מצד עוז עובד (=מנהל פרויקטים) – הוא באמת עוזר לנו בכל נושא ונותן את השירות הטוב ביותר.
השירות בחברה מבחינתי זה המעלה הטובה ביותר " .

לכניסה לאתר של סוכנות לביטוח בע"מ "מדנס" יש ללחוץ כאן .