ליאת קובו

ליאת קובו

 מאת: ליאה וידר, מנהלת לקוחות בחברת Niloosoft.

המאמר נכתב באדיבות ליאת קובו, שותפה וסמנכ"לית של יו מאן בע"מ

חברת יו-מאן www.u-man.co.il הינה מהמובילות ומהוותיקות כיום בארץ, המתמחה באבחון, גיוס והשמת כח אדם מדרג ביניים ובכירים וכן במתן קשת רחבה של פתרונות בתחום שימור והערכת עובדים, ליווי ואימון מנהלים ופיתוח המשאב האנושי בארגונים.

בחברת יו-מאן אשר נוסדה ב-1984, גלום מצבור של ידע, מומחיות, טכנולוגיה מתקדמת וניסיון עתיר שנים, המתועלים לאבחון ולגיוס "שחקני מפתח", המסייעים ללקוחותינו להצליח, לשגשג ולהתפתח וכן מסייעים לניהול יעיל ואפקטיבי של ההון האנושי בארגון.

חברת יו-מאן מעניקה שירות נאמן למגוון רחב של לקוחות במשק הישראלי בענפי המסחר והתעשייה, פיננסים, היי-טק, שירותים קמעונאות ועוד. כאשר הטיפול בכל לקוח שזור במסירות ובמקצועיות, תוך הקפדה חסרת פשרות על איכות, אמינות ואתיקה מקצועית.

 

חברת יו-מאן הינה אחת מהחברות הוותיקות ביותר אשר עובדות מערכת הגיוס Hunter EDGE "מערכת Hunter EDGE איתה אנו עובדים, תורמת באופן ממשי לייעול ולשיפור תהליך הגיוס שלנו. כיוון שאנו מטפלים במספר רב של גיוסים, במשרות של דרג ביניים ובעיקר בכירים, אנו מקבלים מדי יום מאות קו"ח, מספרת לנו גב' ליאת קובו, שותפה וסמנכ"לית בחברה. "לפני שהוטמעה המערכת אצלנו, כל תהליך המיון הראשוני, גזל מאיתנו הרבה יותר זמן ומשאבים. כיום, בזכות מערכת ה-EDGE , תהליך מיון קו"ח הרבה יותר יעיל ואפקטיבי. המערכת נוחה מאוד לתפעול, היא מסייעת לבצע מיון חכם של קו"ח וכן מסייעת באחסון, תפעול ואיתור יעיל של מועמדים ובכך חוסכת לנו זמן יקר".

 

לאחרונה עלה לאוויר האתר החדש של החברה www.u-man.co.il אותו הקימה חברת נילוסופט. "אנשי המקצוע בנילוסופט ליווי אותנו במסירות, בסבלנות ובמקצועיות והיו קשובים היטב לצרכינו הייחודיים. אפיון האתר נעשה בהתאם לאופי ולייחודיות של יו-מאן. חשוב היה לנו להדגיש את היתרון הגדול שלנו, כחברה המשלבת ביצוע אבחון מקיף מלא, בתהליכי הגיוס בכלל ובגיוס והשמת בכירים בפרט. וכן במתן פתרון מדויק, מהיר ומקצועי. חברת נילוסופט היטיבה להבין את דרישותינו והפגינה סבלנות רבה לכל בקשתנו לשינוי ודיוק העיצוב לאורך כל הדרך. אנו מרוצים מאוד מהתוצאה המרשימה והמקצועית, המשקפת היטב את רוח החברה".

 

אנו מזמינים אתכם לבקר באתר של חברת יו-מאן בכתובת www.u-man.co.il