הדר מנחם

הדר מנחם

מאת: ספיר צוקרמן, מנהלת לקוחות בחברת Niloosoft.

נכתב על סמך ראיון עם הדר מנחם, מנכ"ל חברת ההשמה HRR

חברת ההשמה HRR הוקמה מתוך הבנה עמוקה של שוק משאבי האנוש. הצוות הניהולי של חברת HRR מגיע מרקע עשיר בתחום הגיוס, כוח האדם, חברות השמה ועוד.
הצוות בעלי ניסיון ארוך טווח עם גיוס והשמה לחברות בינלאומיות. ובהתאם לכך, מבינים את הצרכים הקיימים בשוק בתחום ושואפים למלא את אותם צרכים בצורה מלאה.
חברת השמה HRR מתמחה בגיוס איכותי ומתן שירות מותאם לכל סוגי החברות.
החברה מספקת שירותי השמה עבור מגוון משרות ובעלת מספר התמחויות מקצועיות בינהן גיוס ואבחון בכירים ודרגי ביניים על ידי מחלקה ייעודית.
בנוסף, HRR מספקת למעסיקים ועובדים שירותי משאבי אנוש הכוללים:
גיוס ממוקד למגוון משרות בארץ ובעולם, האד האנטינג, איש קשר פרטי לכל לקוח המכיר את הלקוח וצרכיו לעומק, צוות מקצועי, בעל ותק, ניסיון ומומחיות בתחום משאבי אנוש והשמה, מתן יעוץ וליווי בגיוס ל-Relocation, הכולל תוכנית ייחודית להכנה וליווי המשפחה.

HRR היא חברת השמה אשר התחילה את דרכה לפני כ-שנה והצליחה לפרוץ ולהצליח בשוק משאבי האנוש – את דרכה לפסגה בתור חברה מובילה עושה יחד עם מערכת הגיוס Hunter HRMS וסיפור הצלחה היה רק עניין של זמן.
הריאיון עם הדר התחיל בשאלה המתבקשת – "כיצד התנהל הגיוס לפני שהחל השימוש במערכת הגיוס?":
"בתחילת דרכנו עבדנו עם תוכנת גיוס אחרת, היינו נתקלים בקשיים כמו איטיות במערכת, כפילויות של מועמדים (קו"ח), והחיסרון הגדול ביותר, לא הייתה לנו שום דרך לסנן את קורות החיים ולא הצלחנו באמצעות המערכת לייעל את זמני העבודה שלנו, להפך.
הגענו לנקודה בה הבנו כי מערכת הגיוס בה אנו משתמשים לא מתאימה לצרכים שלנו בתור חברת השמה, ובמקום למנף אותנו נתקלנו בקשיים וחוסר יעילות.
היה לי ברור כי נושא היעילות במערכת הוא הכרחי, וכל עוד אנחנו ממשיכים עם המערכת הקודמת לא נוכל להתקדם לשום מקום.
ברגע שהגענו לנקודה הזו עם המערכת הנוכחת ידעתי שהגיע לעשות שינוי ומיד ידעתי שאנחנו נבחר את המערכת Hunter HRMS.
עבדתי עם מערכת הגיוס של Niloosoft במקום העבודה הקודם וידעתי שמערכת הגיוס תתאים לנו לחברה כמו כפפה ליד."
איך עבר תהליך הטמעת המערכת בארגון וכמה זמן לקח לצוות עד שהייתה לכם שליטה מלאה על המערכת? והכי חשוב, מה השתנה והשתפר?
"המערכת כל כך פשוטה, ידידותית ונוחה שהייתה לכל הצוות שליטה מלאה עליה כבר מהתחלה. המערכת הצליחה לענות לנו על כל הדרישות ומעבר לכך, בנוסף המערכת מייעלת לנו את צורת העבודה ואת הזמני עבודה בצורה משמעותית :המערכת יודעת לזהות כפילויות, המערכת פותחת מספר רב של לשוניות כך שאין צורך לעצור את העבודה וניתן לפתוח פשוט לשונית חדשה להמשך עבודה באופן מסודר. והכי חשוב, הצייד מועמדים נותן לנו את האופציה לעבוד עם חיתוכים וסינונים מדויקים. התנהלות העבודה שלנו עברה מהפך לחלוטין, אנחנו מצליחים להגיע לתוצאות הכי טובות ולקצר את הזמן פלאים!.
בנוסף בתור חברה המעניקה שירותים אנו יודעים להעריך שירות טוב. תהליך ההטמעה בהובלה של דביר היה מעולה. הרגשנו שהוא זמין לכל שאלה הכי קטנה, מציע פתרונות מהירים ויישימים לפעמים לפני שאנחנו בכלל העלנו בעיה".
מה הפיצ'רים שאתם יותר משתמשים בהם וכיצד הם משפרים את תהליך הגיוס?:
"אין ספק שמדובר בצייד המועמדים והחיפוש ברשתות החברתיות, בפרט החיפוש בלינקדאין.
אנו חברה שמרבית ממאגר המועמדים שלנו אלו מועמדים מהרשתות החבריות ומתהליכי האד האנטינג שאנו מבצעים.
אנחנו עובדים עם החיפוש בלינקדאין בצורה שוטפת, החיפוש המדויק והסינון של קורות החיים מייעלים לנו את הזמנים מבחינה משמעותית.
אני אספר לך דוגמא למספר מקרים שקרו בתחילת העבודה עם המערכת, באמצעות הצייד הצלחנו למצוא מספר רב של התאמות: קורות חיים שמועמדים שלחו בעבר שהתאימו למשרות רלוונטיות- אותם קורות חיים שבתחילת דרכנו בחברה "הלכו לאיבוד" עקב חוסר סדר במערכת הקודמת ורק באמצעות סדר וסינון בצייד הצלחנו לאתר את אותם קורות החיים! בשורה התחתונה, יעילות, חיסכון בזמן, מהיר ופשוט יותר.
המערכת בנויה בגובה עיניים – ולכל נושא יש לנו תמיכה מלאה."

לכניסה לאתר החברה : http://www.hrrelocations.com