דורון יצחקי

דורון יצחקי

סיפור הצלחה- חברת כיוון

מאת: רוני אליאס, מנהלת לקוחות בחברת Niloosoft.
המאמר נכתב באדיבות דורון יצחקי, מנהל ובעלים- כיוון.

בוטיק ההשמה כיוון הוקם בשנת 2009 ע"י דורון יצחקי, יזם צעיר. דורון שימש עד אז יו"ר אגודת הסטודנטים של המכללה האקדמית נתניה וביקש לבנות מודל בוטיק השמה אקדמית בדומה למוסדות אקדמיים מובילים. משרדי הבוטיק נמצאים במיקום מרכזי בתוך המכללה האקדמית נתניה ומונים 4 רכזות – בנוסף לדורון. עם השנים, צברה כיוון מוניטין בשוק ההשמה ומיקמה את עצמה כמגייס מספר 1 לתחום הביטוח והפיננסים, עם לקוחות כגון בנקים גדולים, בתי השקעות מובילים וחברות ביטוח. דורון יצחקי, מנהל ובעלים של חברת כיוון, נשוי+2 מנתניה, בעל תואר ראשון בתקשורת מטעם המכללה האקדמית נתניה, מספר לנו שטרם ההתקשרות עם נילוסופט, עבדו בכיוון עם תוכנה אחרת:
"אחרי שנתיים וחצי של פעילות, הרגשתי צורך לרענן את השורות. בחנתי את נקודות התורפה שלי וגילית כי ניהול מאגר קו"ח הוא דבר חשוב מאוד שיכול לעשות את ההבדל בין הצלחה לבינוניות ובמערכת איתה עבדתי, הנושא לקה בחסר. כמו כן, הגיוס ברשתות החברתיות והגיוס דרך אתר האינטרנט שלנו היה נושא חשוב מאוד". לאחר בדיקה מקיפה, החליט דורון לבחור בתוכנת הגיוס המתקדמת ביותר בישראל- Hunter EDGE של חברת נילוסופט: "בחרתי דווקא בתוכנת הגיוס Hunter EDGE של נילוסופט בגלל המודל העדכני שלה, אשר התאים במיוחד לצרכי הגיוס שלי בתור חברת השמה" אומר דורון "וכן, הפתרון שנותנת מערכת הגיוס של נילוסופט בנושא הגיוס ברשתות החברתיות ודרך אתר החברה פשוט יותר ומפיק תועלת גבוהה יותר ומועמדים איכותיים יותר". בזמן העלייה לאוויר, לא נעשו איפיונים מיוחדים עבור כיוון, "אבל מתבצעים שינויים לפי דרישה כל העת והמערכת משתדרגת לעיתים תכופות עם פיטשרים חדשים ופיתוחים מיוחדים" מוסיף דורון.
לסיכום, מספר דורון, כי מאז המעבר למערכת הגיוס Hunter EDGE , חסכו בחברת כיוון הרבה זמן בתהליך הגיוס ובעקבותיו גם כסף. דורון הצליח להגדיל את יעילות הרכזות והן יכולות לעבוד אפילו מהבית, תודות לממשק הענן האינטרטי של המערכת.