אמבר גולן

אמבר גולן

מאת: ליאה וידר, מנהלת לקוחות בחברת Niloosoft
נכתב על סמך ראיון עם אמבר גולן, רכזת הדרכה ומשאבי אנוש בחבר הון אנושי

חבר הון אנושי הנה חברה מובילה כבר 60 שנה, במיון, גיוס והשמה של עובדים למגזרים העסקיים השונים במשק. החברה מלווה את המועמדים לאורך מסלולי הקריירה השונים ושמה דגש רב על האנשים. המשפט המנחה אותה הוא: "זה הכל אנשים" וזו לא רק סיסמה, משום שהחברה מאמינה כי אנשים יוצרים חיבור – שמייצר דיאלוג – שמוביל להעצמה.
כפועל יוצא מתפיסת האנשים בלב העשייה, חבר הון אנושי שינתה את המודל בו פעלה לאורך שנים. כיום החברה פועלת באמצעות חטיבות התמחות מקצועיות, בעלות ראיה ענפית רחבה, העומדות לרשות הלקוחות ומספקות היכרות והבנה מעמיקים של צרכיהם ואפשרויות מענה מהיר לצרכים המשתנים של השוק, בכדי למקסם את איכות המועמדים והשירות הניתנים על ידה. בין ההתמחויות: כספים וכלכלה, שירות לקוחות, מכירות, בנקאות, אדמיניסטרציה, בכירים, תפעול, לוגיסטיקה והנדסה, מקצועות משאבי האנוש ועוד.
התהליך כולו, שמחד מאפשר הכרות מעמיקה יותר של תחום ההתמחות של הלקוח ומאידך מעודד קשר רציף עם המועמדים לאורך שלבים שונים בקריירה שלהם, מאפשר לייעל, לשפר ולהבטיח כי המועמד הנכון יגיע לחברה המתאימה לו ולתפקיד ההולם את רצונו וכישוריו.

הראיון עם אמבר היה מאוד מיוחד, חברת חבר הון אנושי הינה לקוח וותיק של חברת נילוסופט והתעניינו לדעת האם הם זוכרים את ההתחלה: " טרם השימוש בנילוסופט השתמשנו באתרי דרושים שונים, ברשתות החברתיות וכן בתוכנת גיוס פנימית שלנו. היות וחלק מהחזון של חבר הון אנושי הוא להתחדש ולשמור על עצמה בקדמת הטכנולוגיה, רצינו תוכנה חדישה שתיתן לנו אפשרות לאגור קורות חיים רלוונטיים וליצור מאגר קו"ח גדול וכן שתאפשר לבצע חיפושים מורכבים למגוון משרות. התרשמנו כי נילוסופט היא חברה מתקדמת טכנולוגית, הממשק ידידותי ונוח למשתמש והיא מתחדשת בהתאם לדרישות השוק. כחברה מובילה בתחומה, רצינו להתקשר עם חברה שתוכל לעמוד בסטנדרטים שלנו ולהתקדם יחד איתנו כשותפים לדרך" מספרת לנו אמבר.

" תהליך ההטמעה היה פשוט ובעזרת השירות הטוב והיעיל של נילוסופט הגענו לתוצאות הרצויות במהירות. מאז הכל השתפר! היכולת שלנו לאפיין חיפוש מועמדים באופן מדויק יותר ועל פי קריטריונים של חיפוש מתוך מאגר קורות החיים, בצורה אינטואיטיבית, כמו גם האפשרות לשנות ולשפר את מנגנוני החיפוש בקלות ומהירות. בנוסף, היכולת לשמור "ציידים" מניבים ולחזור אליהם בעת הצורך. בנוסף התוכנה היא אינטרנטית, לא תופסת מקום ומאפשרת עבודה בה מכל מחשב. אנחנו אוהבים מאוד לשלוח SMS דרך ההאנטר או לכל תוצאות הצייד או למועמד ספציפי, כך אנחנו יכולים להמשיך לעבוד על משרות אחרות בזמן שהמועמדים הרלוונטיים יכולים לחזור אלינו במידה והמשרה רלוונטית להם. פיצ'ר שאנחנו משתמשים בו הרבה הוא – "חייב לא להיות" בשדה הניסיון בצייד מועמדים בכדי לפסול מועמדים שהם "אובר קוליפייד" למשרות מסוימות.
אנחנו מאוד מרוצים מתוכנת ההאנטר ויכולות החיפוש שלה".

מחפשים עבודה? זקוקים לעובדים?
חבר הון אנושי תשמח לעמוד לרשותך
[email protected]
1-700-702-100