הכירו את התוכנה שמשפרת את תהליכי הגיוס של חברות השמה להייטק

תהליך הגיוס המסורתי לא הפך לבלתי רלוונטי, אבל הוא בהחלט זכה לתחרות חדשנית ודינמית משלל פתרונות מונעי טכנולוגיה. מותגים וחברות הייטק בפרט אשר מחפשים למשוך כישרונות בעלי ידע טכנולוגי, מקורי וחדשני, בעיקר מהדורות הצעירים Y ו-Z, צריכים לפגוש את הכישרון הזה בפלטפורמות ובמרחבים הדיגיטליים שבהם אותם עובדים פוטנציאליים מבלים את זמנם.

חברות רבות עשו עבודה נהדרת בהתאמת הגישה שלהן לשילוב טכנולוגיה בעבודה, בחללי עבודה, במערכות ותהליכים אחרים כדי לתמוך טוב יותר בעובדים בעובדים צעירים וטכנולוגיים יותר. אך לעתים קרובות מדי, הניסיון שלהם הוא כמו בניית ספרייה חדשה לגמרי, עם מדפים חדשים ונוצצים, עם בעיה אחת – הם עדיין צריכים למלא את המדפים האלה בספרים.

במילים אחרות, גם אם החברה שלכם הפכה למקום עבודה מבוקש עבור בני ובנות דור ה-Y ו-Z, המיתוג שלכם כמעסיקים צריך לכלול יותר מסביבת העבודה שלכם אם אתם רוצים למשוך את המועמדים הנכונים. למעשה הכל מתחיל בתהליך הגיוס.

מכיוון שהטכנולוגיה ממשיכה להשתנות בקצב מהיר, יותר ויותר חברות הייטק ומותגים מחפשים עזרה ממומחים לגיוס שהם לרוב חברות חיצוניות הממלאות תפקיד הידוע ברבים בשם "חברות השמה" או חברות מיקור חוץ הייטק, אם תרצו. 

על מנת שחברות ההשמה יקדמו תהליכי גיוס ממוקדים, אפקטיבים ומתקדמים, הן צריכות לעבוד עם תוכנות לניהול גיוס עובדים. כיום השימוש בתוכנות אלה רווח בעיקר בקרב חברות השמה להייטק אך ישנן מגוון תוכנות ומערכות לגיוס עובדים ועל מנת שהעובדים יתפסו את החברות המגייסות כאטרקטיביות וחדשניות, על חברות ההשמה לעבוד עם התוכנות המתקדמות והיעילות ביותר בשוק, כאלו שיאפשרו להם לשווק את המשרות ולקדם תהליכי גיוס באופן ידידותי, יעיל ומהיר. 

מהי מערכת גיוס עובדים?

מערכת גיוס עובדים, המכונה לעתים קרובות גם מערכת ניהול גיוס או RMS, היא תוכנה רב תכליתית המשמשת אנשי מקצוע בתחום משאבי אנוש וחברות השמה כדי להפוך את המשימות הכרוכות במיון מועמדים, גיוס עובדים, משיכה ותקשורת עם מועמדים לשלל תפקידים.

תכונות עיקריות של תוכנת ניהול גיוס עובדים

הפונקציות הזמינות במערכת גיוס משתנות מספק לספק, אך לרוב כוללות את הכלים הבאים:

  • פרסום משרות במספר אתרים, רשתות חברתיות או לוחות דרושים בו זמנית
  • איסוף כל הבקשות שהוגשו במקום אחד נוח ומסודר
  • אפשרות לחיפוש מילות מפתח רלוונטיות עבור שיפור תהליך הגיוס
  • אופטימיזציה של תזמון ראיונות
  • איסוף ושיתוף הערות לגבי מרואיינים

חברת "נילוסופט" מסייעת לארגונים להתבלט בשוק עבודה תחרותי ביותר ולמשוך את המועמדים הנכונים המתאימים לדרישות טכניות בשלל תפקידים אך גם כאלה שמתאימים לתרבות של הארגון. חברות השמה להייטק שפועלות באמצעות מערכות גיוס העובדים שלנו נהנות משלל אפשרויות אפקטיביות וחכמות,

אלה היתרונות הבולטים בשימוש במערכות ניהול גיוס העובדים שלנו:

  1. שימוש בטכנולוגיה מפחית את המאמץ הן עבור המועמדים והן עבור המגייסים

בעולם מיקור החוץ, צ'אטבוטים ידועים בעיקר בשימוש בבינה מלאכותית כדי לספק את השכבה הראשונה לתמיכת לקוחות. הם מעולים בתשובה לשאלות בסיסיות ובמתן מידע, בשימוש תסריטים רבים ומשמשים כדי לייעל את התהליך ולחסוך בזמן ובכוח אדם.

אותו רציונל נכון בעולם הגיוס: אוטומציה יכולה להסיר חלק מהפעילויות הידניות הרבות מלוחות המגייסים האנושיים. כלים אוטומטיים יכולים לאתר מועמדים, לנהל הערכות, לתזמן ראיונות ולספק עדכונים שוטפים למועמדים לאורך התהליך. זוהי דרך מצוינת להשתמש ב-AI כדי להפחית את המאמץ משני הצדדים של משוואת הגיוס.

  1. טכנולוגיה יכולה לשפר את מיתוג המעסיק

אם החברה שלכם מגייסת עובדים דרך רשת חברתית, חשוב לדעת שמאגר המועמדים הרצוי שלכם מצויד במשתמשים פעילים של הפלטפורמה. באופן דומה, אם החברה שלכם מונעת טכנולוגיה ומסתמכת על חדשנות, אתם צריכים למשוך מועמדים שחיים ונושמים טכנולוגיה.

אם רק חלק מהמועמדים שלכם בפועל הם משתמשים ברשת חברתית ספציפית, שימוש בטכניקות גיוס חכמות ורעננות יכול ליצור באזז שמביא לכמות גדולה יותר של מועמדים. אם כמות המועמדים הזו כוללת חתך גדול של מועמדים עם הכישורים הטובים ביותר ששואפים לעבוד עבור החברה שלכם, סביר להניח שהם יישארו מעורבים בטווח הארוך ויתקדמו בתהליך.

חברות השמת עובדים מתקדמות יכולות לסייע לכם בהליך הגיוס

כאשר ההתפתחות וההצלחה של החברה שלכם בטווח הארוך תלויות בחיפוש אחר עובדים בעלי כישורים מיוחדים, לפעמים משתלם לקבל עזרה בתהליך הגיוס שלהם. 

חברת השמה הנכונה יכולה להציג טכנולוגיות חדשות וטכניקות גיוס כמו איתור מועמדים בשלל פלטפורמות והטמעת בוטים ופתרונות אחרים מונעי בינה מלאכותית. הם גם יכולים לעזור לכם לגשת לשווקי כישרונות חדשים מקומיים, בינלאומיים ולמעשה כמעט בכל מקום בו המועמדים הנכונים יכולים להיות. הסיבה הטובה ביותר לחבור לחברת השמה היא אסטרטגית – חברת ההשמה הנכונה תביא מספיק ניסיון ומומחיות כדי לפעול כיועצת אסטרטגית לבניית אסטרטגיות טובות יותר של משאבי אנוש ואסטרטגיות מונעות כישרונות כדי לעזור לכם לעמוד במדדי הביצועים שלכם באמצעות המון דאטה וטכניקות אנליטיות מתקדמות.

בסופו של דבר, הכל עניין של הפחתת עלויות על ידי קיצור משך הזמן הממוצע לתהליך המיון והגיוס של העובדים תוך הגברת איכות המועמדים וההתאמה שלהם לארגון. תוצאות אלו לעולם לא יגיעו מטכנולוגיה בלבד. כלים טכניים חייבים תמיד לתמוך בהון אנושי שיחד עם כלים טכנולוגים מתקדמים יוכלו להשפיע באופן חיובי על חווית המיון והגיוס של כל מועמד תוך חיזוק המיתוג של החברה המגייסת.

כשאתם נעזרים בחברת השמה שמונעת מטכנולוגיה חכמה ומתקדמת, אתם יכולים ליהנות משלושה יתרונות עיקריים: מיתוג טוב יותר לחברה שלכם, חיסכון בעלויות ובזמן הכרוכים בתהליך הגיוס ושיפור כוח האדם בחברה שלכם לאורך זמן.

מערכות הגיוס שלנו משתמשות חברות השמה מתקדמות, משפרות ומייעלות באופן משמעותי תהליכי גיוס לחברות הייטק ומותגים מובילים. היכנסו והכירו את המוצרים שלנו.